BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    A eto haj, ispravih.. je' vala ruzno al' ocito "ljenost" kucati slovo više.

    Nego.. imal sta "provjerenij" sto se prijateljskih tice ? Kao trebali bi igrati sa Holandijom ..i koga ono još spominju.
     
  2. dzeri

    dzeri Aktivista

    Kakve prijateljske, ne zna se jos ko ce vodit ekipu nit ko ce igrat. Mogli bi dobiti strajk 2.0. Ako i kojim slucajem budemo igrali jednu utakmicu sa reprezentacijom normalnog ranga, ubrzo cemo se vratiti na reprezentacije iz prijateljskim zemalja (citaj: one koje placaju da igras s njima ili im dodjes na noge).
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    englesku...
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Nemoj me zezat. Ako oni dolaze vec sam na stadionu. (samo kojem)
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Liga prvaka sutra na FTV sa Marijanom Mijailovićem :mrgreen:
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    svaka čast ali ja ću radije gledati klasik juve-bajern. više mi je wolfsburga i hoffenheima na vrh glave.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    bravo druze. i kod mene ista stvar. :mrgreen:
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    zivio net stream . radije gledam tekmu uz neki arapski komentar neg ove nase smorove :mrgreen:
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Živio card sharing. :smt003 :twisted:
     
  10. Zlatan

    Zlatan Komšija

    samo da ti kazem, arapski komentatori znaju bas bit dobri, pa iako se slabo sta razumije dovoljno je samo uzbudjenje i galama komentatora da bude interensantno :)
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jesi li slusao juznoamericke bisere od komentatora? Arapi su nula. :mrgreen:
     
  12. Encor3

    Encor3 Aktivista

    sportin.ba

    Konacno normalna prijateljska. :smt001

    Datum je greska, treba pisati 2010, a igra se u Frankfurtu.
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Da odmjerit ćemo snage sa njemcima 03.06.2009 samo u "Povratak u budućnost 5" :lol:
     
  14. Hansel

    Hansel Komšija

    Michael J. Fox će sve to srediti.
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Haman da je konacna.
     
  16. Hansel

    Hansel Komšija

    Ne znam je li bilo ovo.

    Džeko isprovociran od strane navijača.

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vW9F98ADs0o&feature=player_embedded[/youtube]
     
  17. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Radi se o nekom momku iz doma za djecu bez roditelja, Kesko se zove, tako nesto - citava Zenica ga zna. Uglavnom, on je tu oko reprezentacije vazda bio, hodao, a ovi bi mu znali dati neku sicu, ili para, ili dres... E sad, momak je navodno psihicki nestabilan, i mnoge stvari uradi na nagovor drugih, pa tako mozda i ovo. Dzekina reakcija jeste bila neprimjerena, ali je potpuno razumijem.

    Papke "do jucer si sirotinja ko i ja bio" necu komentarisati, karakteristican odraz naseg mentaliteta. Fol je sto je on "bio", a ti si "ostao"... on je to uradio radom, talentom i trudom, a nehljebi se zale i pljuju!
     
  18. Venom

    Venom Aktivista

    "Mozel' dres?" , "Daj nam trenerku?". Sve smo culi.
     
  19. Hansel

    Hansel Komšija

    U svakom slučaju Džeko je sportista i profesionalac i trebao se susdrzati. Svakako je malac zasluzio samar, ali ako se ipak radi o nekome sa psihickim problemima jos vise razloga za ignorisanje.


    Nego kada smo vec kod Dzeke, on pod hitno treba mijenjati klub. Iako je ugovorom vezan za Wolfsburg do 2013, na ljeto bi trebao svim mogucim nacinima otici u drugi klub. Naravno, to ne zavisi od njega nego od ponude drugih klubova, ali steta je da onakav napadač igra u Wolfsburgu, prosjecnom klubu koji nije individualno jak. Isto bi rekao i za Misimovica. Obojica zasluzuju jace klubove. Steta, stvarno.
     
  20. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Bosna u tri minute.