BioShock

Discussion in 'Igre i konzole' started by Haker, Jul 25, 2007.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Glede DX10, ima samo jedna opcija DX10 Detail Surfaces ON/OFF. I to je sve :lol: :lol: :lol:
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator


    Ne bi Stevie bio Stevie kada ne bi popljuvao nesta sto on nema :lol:
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Doduse, igra je "The Way It's Meant To Be Played - NVIDIA", ima da leti na nvidiji. A tu je i DX10 wheeeeee... :smt005
     
  4. Goranstein

    Goranstein Aktivista

    DX10 shotke, razlike su minimalne, i to na odredjenim mestima sto se tice vode, i dim je nesto kvalitetniji, nista sto bi izvuklo WOW iz usta!

    http://www.pcigre.com/component/option, ... emId=30593

    ByTheWay, moguce je ukljuciti AA forsiranjem iz drajvera i to ukoliko .exe fajl reimenujete u Oblivion.exe. Isto tako radi i sa RS Vegas, i sa Medal Of Honor Airborne. A iz EPIC-a su rekli da AA u Unreal Engine 3 u dx9 modu ne radi :S
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Instalirao - igra je prelooda . Ukljucio i Dx10 ficher - ma pici na 1280x1024 u +30 8)

    Jaran mi veceras javi, on ima P4 3.2 GHz (dakle single core), 2 GB rama i 8600GT i kaze da mu leti sve na max 1280x1024. Jesu je ljudi optimizovali, svaka im dala ;)
     
  6. Moncho

    Moncho Komšija

    a mene mouse lag ubi. Imali to kod vas ili je samo do mene :oops: .
    Kvragu i nova MOHa i bioshock radi ne Unreal 3.0 enginu?, i obje mi pokazuju nenormalan mouse lag a uredno rade na 70+ fps.

    P.S. Probo sam i PS/2 mish ista stvar jednostavno laga...... Do cega je to, zna li iko na ovom svijetu?
     
  7. DC One

    DC One Aktivista

    Jel' ti ukljucen v-sync? Ako jeste probaj iskljuciti, procitah negdje da je ovo bio uzrok mouse laga nekim ljudima.
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kod mene je iskljucen pa opet imam lag. Ali ne i u Bioshock-u. Samo u MoH-u.
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Levine confirms no PS3 BioShock

    [/quote]

    Da i to bude jasno Bahamutu !
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Hmm hoces da iskopam i Bethesdine intervjue i glasine kad su se pravili budale oko Obliviona i "ekskluzivnosti"? :roll:
    Mada cu je preci na kompu ako bude trebalo ili na xboxu ako budu oni baksuzi uspjeli napraviti kvalitetnu konzolu, tako da se ne trebas sekirati za mene, ok?
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ne sekiram se ja za tebe, sta si se odmah nasao uvrijedjen :D
     
  12. Raptor

    Raptor Aktivista

  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    gamer.hr

    :smt006 hocu da igram BioShocka :smt005 :smt007
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jel iko igra igru? Ja je još nisam zbavio :x
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    doslo se do 3. levela. Super igra pa sam je i razgodio, necu da za 3 dana bude chicha micha gotova prica :smt003
     
  17. Sword_of_Elendia

    Sword_of_Elendia Novi član

    Eh ovako....instaliro igru i igram je na slijedecoj konfiguraciji.....Athlon 3200+ 64bita AM2 na Abit M2N ploci sa 2x1gb ddr2 na 800 mHz evga7600GS(400/800)...imo sam malih problema sa instalacijom ali sada je sve ok ....igram na custom detaljima sto znaci da mi je iskljucen AA i AF te dx10 detalji i igra ide na nekih 44FPS-a sto je sasvim dovoljno za dobro igranje ....igra pada pri loadingu ako je na max detaljima a slabiji GPU kao kod mene je gura ...tako da se skine sa neta VC++ tacnije sa microsoftove stranice i sve ide kao mlijeko....

    Sto se tice gameplay-a.....nesto fantasticno...gomila efekata kroz samu igru ....interakcija sa predmetima koji nisu usko vezani za samu radnju....ima klasicne FPS akcije ...ono naciljaj u vugla i deri a ima i mozganja ...kako ubiti kojeg monstera necu otkrivat :)D)....naravno tu su i zagonetke za hacking pojedinih konzola i toga...prica same igre je dosta dobro uradjena tako da sama duzina igre se i ne osjeti sto znaci da je igra sve samo ne dosadna ;).....sve u svemu ...mislio sam da ce igra bit "navikana" ....ali igra je nesto fenomenalno i vrijedi je poigrat....naravno za one koji obozavaju horrore ovo je prava poslastica...ko voli WW igrice kao COD2 ili BF2....moze da je igra a i ne mora ....

    Nadam se da nisam bio previse dosadan ....
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Meni je igra vise komedija nego sto je horor, ko se pali na atmosferu FEARa - razocarat ce se, ovo mi sve nekako djeluje na crtic, ima nekako taj schmeck, al igra je fenomenalna!
     
  19. Sword_of_Elendia

    Sword_of_Elendia Novi član

    Ja sam od druga postudio ...SpeedLink Medusa 5.1 slusalice i vjeruj mi kad igras sa njima nije ni najmanje smijesno....pokusaj sa bilo kojim slusalicama koje imaju 3D zvuk...naravno i ako ti kartica ima HD support ....tada postaje pravo strasno :D
     
  20. Sale

    Sale Aktivista

    nije to isto kao kad ti proleti curica neka mala kraj tebe :mrgreen: ( curice prepadaju :mrgreen: )