borba protiv jednoumlja i gay postova na forumu - walktrough

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Nov 19, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    odoh ja ovo isprintati pa u hali na miru da procitam :D


    ja koliko razvezaste na zajebancija temi :D
     
  2. Nani

    Nani Komšija

    Nemas potrebe, nije vrijedno spomena!
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    ne ne ne ..nisi me skontao, ne mislim generwlno na tvoje postove neg o mislim na ova dva-tri koliko ih ima u ovoj temi.. mozda se nisam dobro izrazio ali kazem da vidim u tvojim postovima da si bjesan sto si banovan bas onako kako sam ija bio bjesan i da sam pisao kao ti moglobi da traje dva dana, sto ovo sto ono, sto ban itd itd.. ne kazem nista lose za tebe, potpuno opravdavam tvoju ljutnju ali ne vodi to nicemu i to je cijela poenta moga obracanja tebi a ne da si ti neki lik koji mrzi

    nemoj me krivo svatit.. ok ?? :smt006

    Dog_Father ma tema o koljenima mi je prva pala na pamet.. znam da se skoro u svakoj "laganijoj" temi zadesi barem pokoji spam.. a to moze neko krivo skontat i krivo svatit pravila foruma
     
  4. Nani

    Nani Komšija

    Do mene je care, jesam bio sam bas ljut sto sma banovan kao sto sam i rekao.
    Jos jednom Nails nismo se razumili, sorry :smt006

    Bilo i proslo, nadam se samo da ce biti vise razumjevanja izmedju nas ovde u buducnosti da se ne povlaci ova tema jos jer nema potrebe. kao u CD-u IDEMO DALJE!
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    /pismenost on :roll:

    daj brate pa iglični epson lx-300 točnije piše.
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Mislis na Nailsa?

    Sad ce ti napisati ''brzo sam pisao ili jbga ovo je IT forum zar se to gleda''


    :lol: :lol: :lol:
     
  7. Esh

    Esh HWB

    pa sve dok se ne pravi flame, ne psuje (kao sto su radili neki sto se sad zale na ban) te od foruma pravi neka ulicna atmosfera, sigurno da nece biti problema. ja ovdje ocekujem da se uvijek vodi neka pametnija i kulturnija rasprava nego bilo gdje.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Enise, veoma te postujem, ali mislim da malo morate poraditi i na svom "menadzmentu", ne ocekuj da ostali budu kulturni sve dok stoji na forumu recenica ala ova:
    "Koliko puta smo se susretali sa temama u kojem neko iznosi problem sa nekim dijelom hardvera eventualno programa i u pola rasprave stoji post ''imam ja to i kod mene radi'' - koga to boli kurac sto kod tebe radi ?" - ovo je za mene prava ulicna recenica..nista protiv tebe Sulu, sad mene boli neka stvar sta ti pises, al ipak si ti jedan od voda ovog foruma, pa bi trebao pripazit kako se izrazavas i sta pises.

    Sta onda ocekivati od ostalih "obicnih" clanova foruma :roll:
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    syss, sulu6000, ne nego sam nepismen, nisam isao u skolu...
     
  10. burner

    burner Aktivista


    A kada sam ti ja to rekao, dobio sam ban. Što ti je ironija...
     
  11. ming

    ming Veteran foruma


    Vidis koliko si ti nenormalan lik, ova tema nije nikakvo pravilo nego stvari koje mene nerviraju. I jos niko od ovih silnih postova to nije skontao.

    Evo cak je i Enis napisao da je tema trebala biti zajebancija ali ocigledno da to nisi mogao svariti.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    i kaze staje sa forumom.. cudi me da jos ima ljudi na njemu sem modova

    i da ..bolje bit nepismen nego glup
     
  13. Esh

    Esh HWB

    i onda se opet neki pitaju sto onako, sto ovako..
     
Thread Status:
Not open for further replies.