Breaking Bad [spoiler alert]

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by XTRage, Apr 10, 2011.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    1. Blizanci su bili brutalni, ne znam da se jos itko zalio na njih
    2. Walt je otrovao malog sa cvijetom jer nije toliko opasan, a Saul-ov cuvar je ukrao Jesse-u cigaretu
    3. Bivsi sef je gotov
    4. Gus je javio Hank-u
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Cuj nema srca, pa da serija traje jos sezonu, Walt bi bio najokrutniji boss ikad, voli covjek pobjedjivati :mrgreen:
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pa ima jos jedna :D
     
  4. kvaju

    kvaju Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Pokusao sam naci vezu sa Br Ba ali ne ide? :D
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ima u jednoj epizodi ova numera.
     
  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    Oh, ne sjecam se, a zadao sam se 100% da nadjem u pozadini tamo Gusa ili nekog iz kartela :D
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da je scena kada kuhaju.
     
  9. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Vidim odavno se prestalo pisati o seriji. Ima jedna vrlo interesantna stvar kako najavljuju, moze se osvojiti ekstra interesantna nagrada, gostujuca uloga u seriji :D
    http://www.amctv.com/shows/breaking-bad

    To bi bilo nevidjeno, kuhati s njma dvojicom u nekom novom lab-u, taman zamijeniti Gale Boettichera.

    Nesto ne mogu da skontam sta bi mogla biti radnja u petoj sezoni. DEA ce biti u svakom slucaju, ali je pitanje sta ce se desavati izmedju Pinkmanna i White-a, te da li je eventualno ostao neki ogranak kartela koji nije jos rekao svoje?
    U svakom slucaju kao logican kraj mi se cini da ce obojica zavrsiti negdje u kanalu, a egzekutor bi mogao biti upravo Walterov badža.

    BTW. ima na site-u na gore navedenom linku i odlican fan quiz uradjen prema serijama iz cetvrte sezone.

    Mozda se u gostujuceoj ulozi pojavi i Zika, kad mu se zavrsi sudjenje :lol:
     
  10. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ovo je samo za Amere nagrada. Ma rasplet totalni će biti, Hank mora na kraju skontati da je Walter Heisenberg, te što ti kažeš vjerovatno će obojica završiti u kanalu. Možda Jesse neće ali će Walter možda napraviti kao neku žrtvu za njega jer će ga ionako vrlo vjerovanto rak dokrajčiti. Bit će kraj nešto tipa Gran Torino, barem je tako moje mišljenje.
     
  11. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Najjaca je recenica Saul Goodmana (kojeg je Bob Odenkirk btw. fenomenalno odglumio) iz predzadnje ili zadnje epizode, obraca se Pinkmann.u i White-u: "Vas dvojica ste prave napasti. Ako ikad dobijem hemoroide znam kako cu ih nazvati." :lol:
     
  12. d0ga

    d0ga Aktivista

    da ako si iz usa _:D

    kad je najavljeno emitiranje
     
  13. extibo

    extibo Komšija

  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Dao sam novu šansu ovoj seriji nakon što sam odustao od gledanja. Već sam na 2. sezoni, debelo zagazio i mogu reći da je serija vrlo dobra, preporuka za malobrojne koje je ne prate.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Sram te bilo.. tek se sada gleda..
     
  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Blago njemu :mrgreen: , jedino što čekam na jesen je ovo i Dexter :)
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Stavljam spoilere mada sam jedini koji nije sagledao sve 4 sezone :D
    Kako Walter hladnokrvno pusti da se udavi Jessijeva djevojka od predoziranja u 2. sezoni :shock:
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Govorila je da ce ga izdati pa iz tog razloga.

    Usput, odavno smo bez spoilera jer u naslovu pise [spoiler alert].
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pa jeste govorila ali opet... Baš je Walter postao bad. Evo upravo završio sa 2. sezonom kad su se sudarili oni avioni.