Breaking Bad [spoiler alert]

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by XTRage, Apr 10, 2011.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Ama sto zape toliko. Ucinilo mi se da je rekao, Gus zna za otrov jer ga je on i napravio.. nisma dobro procitao prvi put.. heh..

    Mada kada vec izlazemo recenicu kolege i rastavljamo na proste faktore, nije Gus napravio mutljavinu/hajku oko otrova. To su dva partnera odradila.
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Sve je izvjesnije da je Walt otrovao malca sa cvijetom iz svog vrta a da je Saul-ov cuvar izvadio cigaretu iz dzepa.
    Ali hajde vidjet cemo.

    Iduca epizoda se zove "Face Off", evo sad spojler svih spojlera za nju (ako nije fake, a tesko da jeste), ne klikajte za zivu glavu :eek: :mrgreen:

    [​IMG]
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma da je onaj cuvar uzeo Pinkmanu cigare, morao bi iste vratiti. Uzeo mu crnac u labu a nema sanse da je Walt otrovao malog.

    A ako je slika fejk, onda je dobro uradjena. No.. sve to vidimo u narednoj epizodi.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    No, ako je vec Walt otrovao malca a ne Gus, zasto bi onda Gus bio toliko sumnjicav nakon posjete u bolnici?
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Nails nemoj biti toliko siguran da nema sanse... :D

    Vuce me da kliknem spoiler da vidim, ali cu se suzdrzati. Nema me na ovoj temi dok ne pogledam zadnju!


    @Stevie, Gus je Boss, on sve zna.. :D
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma Walt ne bi nista dobio time. Nije Pinkman hitmen da skine tako lako Gusa. A to je po vasoj logici jedini razlog zasto bi Walt otrovao malog. A to da je Pinkman bio citavo vrijeme na Waltovoj strani, zna i sam Walt.
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bio sam skoro i zaboravio na onu curu sto se ugusila, pa sad sve izgleda moguce.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa ona je govorila da ce ga prijaviti u slucaju da ne vrati Pinkmanu novac. Odnosno, ona je znala za njihov biznis, ..pa je iz tog razloga pustio da se udavi (sto ga i ja pravdam.. al' hajd'.. nece valjda ispasti negativac).
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Jer su ga odvukli u bolnicu i auto mu je ostalo necuvano u garazi na neko vrijeme, kao sto rece netko na drugom forumu covjek koji ima toliko neprijatelja mora skontati foru.
     
  10. FearLess

    FearLess Aktivista

    Svi zaboravljaju na Mike-a.
    Nekako mi smrdi to sto ga jos nema nazad.

    A Walter sigurno nije otrovao malog, nema sanse da ocrne glavnog protagonistu seije toliko.
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Mike ce cuvati Jesse-a sta god da ispadne.
     
  12. Zlatan

    Zlatan Komšija

    uh pa to ti je dobro razmisljanje! Mike se mora uplasti u pricu...
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Spoiler i pretpostavke su ocekivano bili istiniti, mrvicu je umanjilo uzitak ali opet je epik finale :D
     
  15. donjapa

    donjapa Overclocker

    Predobro, haha, nisam htio gledati sliku, srecom, ali kada je izasao iz sobe kao popravlja kravatu odradio sam jedan facepalm - tek sljedeca scena me malo obradovala.

    Gdje su oni sto su govorili "Ako mislis da je Walt onda nisi gledao seriju...", eto ga vidis da je Walt :D

    Ovo bi bio dobar kraj za seriju uopste, nebi trebali dalje snimati :D
     
  16. Zlatan

    Zlatan Komšija

    mocno sto se ispostavi da je walt otrovo malca...btw u sljedecoj sezoni mozda slijedi obracun s Mikeom?
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Ako je sljedeca sezona zadnja, ona ide obracun sa DEA.
     
  18. donjapa

    donjapa Overclocker

    Za mene bi ovo bio idealan kraj, tako da cu se preispitati da li gledati iducu sezonu :D Ne zelim da se sve zakomplikuje kao Prison Break.

    Samo fali da se sad opet vrate kuhanju (kao sto su se oni opet vratili u zatvor) pa onda opet u krug...

    @Zlatan - sto se tice Mike-a on je tamo gadno stradao, od tad se nije pojavljivao ali mislim da njega boli briga, on ce se snaci, nema on sta ganjati osvetu, niti Gus ima nekog ko je zagrijan za to.

    Ali opet, cut' ce se.
     
  19. FearLess

    FearLess Aktivista

    Kraj je bas epic.

    Kao sto Enis rece, krece obracun sa DEA!
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=22mFl_pDaVE&feature=player_embedded[/youtube]