Call of Duty 5 - screenshots

Discussion in 'Igre i konzole' started by sgtPepper, Jun 9, 2008.

  1. Juka

    Juka Komšija

    Kupiš ORGINAL :roll:
     
  2. JasonH

    JasonH Aktivista

    Gdje u Sarajevu ima Original kupiti , i koliko je para?
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Ne znam da li je org. verzija stigla kod nas (pretpostavimo da nije), ali od jucer se novi Call of Duty moze kupiti preko Steama.
     
  4. Moncho

    Moncho Komšija

    mah nedam im 50 baksa sa igru, radiju cu kupit l4d jos jedan i pokloniti nekome. Uzas od igre...
     
  5. JasonH

    JasonH Aktivista

    Po meni se isplati kupiti original jer cu igrati tu igru kao i svaki CoD PC serijal .
    Kako SP tako i MP..
    Vec su izasli promodovi , pamovi , 1.1 patch i sve ostalo , jos samo zvuk da srede i gotovo.
     
  6. ivek

    ivek Novi član

    ma glupo mi davat nocve za orginal kada sam ga skino s neta . Tražio sam setup na netu al ga nemožeš nać( bar ne ja ) :evil: . Ako neko ima link di je on našao setup za download nek ga napiše . :D
     
  7. JasonH

    JasonH Aktivista

    warez....
    Skinuo sam i ja setup i sve to , al zelim imati org..
    Kad stigne u Sarajevo , sta mislite koja ce biti cijena ?
     
  8. Moncho

    Moncho Komšija

    sigurno preko 100 KM ako ikada stigne, u sto cisto sumnjam

    btw upravo mi je stigao Crysis:Warhead sa games.co.uk. Sve zajedno posto i igra dosli me nekih 20 tak funti. Igra stigla na prag za 6 dana.
     
  9. ivek

    ivek Novi član

    evo instaliro sam ga i opet imam problem. Malo sam gledao po drugim forumima i ljudi koji su kupovali igrice imaju isti problem . :evil:

    dosao sam do trece staze, airfield, i tamo brejka (mijenja boje). jel nekom bilo tako?
     
  10. JasonH

    JasonH Aktivista

    Ja instalirao preko original cd keya , patchovo , sve sredio .. I ownam malo sad :) Samo sto na cracked servere nece da mi udje a na crackedu nasa raja .
     
  11. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Ja imam problem.Nece da mi patchuje igru javi m ierror i nakon pokusaja da patchujem brise mi igru tj. nemogu uci ni preko start windows program files ni preko desktopa ni preko hdd u igru javi mi da nema onaj klinac.IGRA NIJE ORG. i nemam org cdkey
     
  12. kAcA

    kAcA Aktivista

    Po komentarima vidim da raja i nije zadovoljna sto se novog naslova tice
    Ja jos nisam instalirao igricu, pa kad instaliram (trebao bih ovih dana) napisat cu svoje utiske
    Mislim da ce uglavnom biti pozitivni jer mi se svaki COD serijal stvarno svidio. Naravno COD2 je ubjedljivo najbolji dio :D
     
  13. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ma nije uopšte loša igra. Nije ni tako spektakularna kao što se najavljivalo, ali bez problema može nositi naziv Call of Duty i sigurno neće okaljati franšizu. Sasvim pristojan FPS.
     
  14. Moncho

    Moncho Komšija

    Ova je igra mogla postati hit, ali ima teskih propusta koji zaista nece voljeti fanovi igre. Pridoslice ce voljeti mozda.

    Ono sto mi se svijdelo jeste kar98, puskica je predobra, modelirano kako spada, udara kako ona zna. Malkice je prejaka, svaki shoot ubija, bez obzira gdje pogadjate covjeka. M1 isto tako vishe nego dobra, ali staviti reload na M1 granici sa lodoscu i jedno mogu reci what were you thinking developerima.

    Druga polovica igre je daleko bolja nego prva polovica.
     
  15. JasonH

    JasonH Aktivista

    Ma promod i patchevi ce to srediti moncho :)
    Samo da nema ovoliko bug-ova , bila bi prejaka igra.
    Jel ko nabavio org key da igramo warove?
     
  16. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Evo ja cekam stra.Jaran in klana odnosno izEng. bosanac ce mi dati dzaba.:) pa javim ti se
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    CD key trenutno kosta 45$. bio je neki dan 31$, i odjednom je poskupio :(:(
     
  18. artemis

    artemis Komšija

    Cuj kljuc 45...,dodas jos 5$ i eto ti kompletnog orginala.
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    i dok ti to dodje u bih :)
     
  20. Moncho

    Moncho Komšija

    5-6 dana tops...