Call of Duty 5 - screenshots

Discussion in 'Igre i konzole' started by sgtPepper, Jun 9, 2008.

  1. Moncho

    Moncho Komšija

    ima li ko orgigi, da se nadjemo veceras da bacimo koju. Ima nas vec 2, pa ne bi bilo lose da se jos jedan pridruzi :), da koga spalimo na rostilju : )
     
  2. Hansel

    Hansel Komšija

    Hvala.

    Trebao bih onda kupiti pa i druga nagovoriti.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    http://www.shacknews.com/onearticle.x/57122
     
  4. igor.g

    igor.g Komšija

    Dosao novi patch

    Call of Duty: World at War PC Patch 1.2

    Moze se skinuti i sa ftp - ftp://ftp.bih.net.ba/pub/ga/patch/CoDWa ... hSetup.rar
     
  5. igor.g

    igor.g Komšija

  6. Moncho

    Moncho Komšija

    sjo DLC i sile 3 mape ( 2 mp mape + 1 nazi mapa ). Pa to se nekada u okviru patcha isporucivalo.ccc
     
  7. Esh

    Esh HWB

    DLC je novi buzzword.
     
  8. igor.g

    igor.g Komšija

    3mp mape + 1 zombie mapa :D
     
  9. igor.g

    igor.g Komšija

     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    fino fino :) slusaju gamere :smt003
     
  11. nFare

    nFare Komšija

    "All rifle grenades fired during the first 15 seconds of Search & Destroy will be duds."

    Nisam siguran da kontam sta znaci ovo "...will be duds". Ako ima ista gore u COD4/5 prici je ovaj hebeni martydown, nek su to ukinuli, osevapili se.
     
  12. igor.g

    igor.g Komšija

    Nece biti ubojit(corak) GL prvih 15sekundi - e sad jel samo prvih 15sec cijelog matcha ili svaku rundu prvih 15sec
    Sto se tice martya u cod5, njega skoro i da nema, rijetko ga ko koristi, vise se gl i jugger koriste(ne zna se sta je gore) :evil:
     
  13. Juka

    Juka Komšija

    nesto u zadnje vrijeme ne mogu na bihnetov server da udjem, dali sta mijenjalo ili???
     
  14. Loki

    Loki Komšija

    3xfrag je veće sranje u igri od GL-a, Juggera i Martyja zajedno...
     
  15. Juka

    Juka Komšija

    sta ti je, kad ti je u krilo baci 3x zaredom, fakat jeste, a lete ko da su navodece
    zemlja-zemlja rakete... ja bi ukino sve ability's, pa da se na suho krha...
    ali bude mocno kad se dogovore da se igra sa bolt only, nekako bude realno pravo, fulis li gotov si...
     
  16. igor.g

    igor.g Komšija

    Neka havarija se opet desila sa serverom prije par dana, u procesu su "rjesavanja" :smt005
    3xfrag ludilo je u COD4 i jos kad stavi marty, i gl = ultra uber noob , zbog toga ga sada rijetko igram, ili udjem kada ima manje igraca na tdm bihnetu, puno ugodnije tada igrati.
    COD5 nema 3xfrag, nego 2x, i sada nema dalekometnih granata i bruka killova sa njima :wink:
     
  17. Juka

    Juka Komšija

    znaci nije do mene :wink:
     
  18. Loki

    Loki Komšija

    Ja sam očito fulio topic. :D
     
  19. artemis

    artemis Komšija

    Ko jos igra cod na public serverima, sve vrvi od gl/marty-a.Fino u klan opalis sa rajom sunce@destroya, preko ts-a, prava zabava. :mrgreen:
     
  20. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pubovi su njub only, ko hoce ozbiljno coda nek upadne u kakav-takav klan :)