Call of Duty: Black Ops 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by kolinsb, Apr 2, 2012.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Sve to stoji. Ali jednom kad probaš BF3 i tu masivnost kako kažeš sve ostale pucačine tipa novi cod i sl. dođu ko tetris.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nemojte previše pisat o Black Ops 2, ubacite i koji post offtopica.
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    kad pričamo o cod-u, ja bih sve igre razdvojio na dvije strane. na jednu stranu singleplayer, na drugu multiplayer.

    kad je u pitanju single player, svaka mi je odlična bila na svoj način i u svoje vrijeme. možda mrvicu lošiji od ostalih su mi u ovom segmentu igre bili ovi od treyarcha (world at war i black ops).

    što se multija tiče, dosad mi je definitivno najbolji cod4 modern warfare. zasad. nisam probao black ops i mw3 u multiju, pa sačekat će ocjene. world at war je imao odlične multiplayer mape, bolje mnogo nego cod2, ali su serveri bili grozni.
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma


    :smt005
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Izgleda zanimljivo. Imaju i avione te se haman debelo udaljava od COD fazona. Lici m ina hawken.
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    Niđe veze, jos fali Darth Vader i oni svijetleci macevi.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Haha roboti, laseri, konji, sve u jednom :) I grafika se cini losija nego u prethodnim igrama.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator



     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. igor.g

    igor.g Komšija

    a grafika im je drama, bijeda od engine-a :smt005

    [​IMG]
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    CoD WaW ima daleko najbolju grafiku od svih, znam da je isti engine, ali u onome okruzenju blista.
     
  11. Piroman

    Piroman Komšija

    Ja ništa drugo i ne bi igrao da to hoće napraviti! CoD2 još uvijek imam instaliranog i ne bi ga prodao ni za koje pare, i često ga "raspalim" kada se zasitim ovih "modernih" fps-ova, i stvarno je jedna od rijetkih igara gdje se bukvalno odmaraš dok igraš, tj. nemaš nekih 5000 stvari na koje moraš paziti, izabereš pušku i udri, svima je fps max., niko se ne žali ni na lag, jednostavno tu nema izgovora na lošu igru, skill i samo skill je presudan! A još kad se sjetim kakvih je scena, war-ova, pokušaja i otkrivanja raznih jump-ova po mapama i gluposti bilo dok se dvica igrala u klanu (daaaavnih dana), tačno je igra-sinonim za sve fps-ove, pored cs-a naravno! :mrgreen:

    Što se tiče ovog BO2, evo prijedloga za naslovnu:

    [​IMG]
     
  12. jeretik

    jeretik Komšija

    Treba one konje u capture the flag ubaciti
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    hahaha :smt005 bit ce zanimljivo, mada mislim da ce konji biti samo u sp
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Zato ce ici u 60fps-a na slabim konfiguracijama, plus prodat ce milione. Za izdavaca sasvim ok strategija.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  16. jeretik

    jeretik Komšija

    Jel to MW3 ili Black Ops 2?
     
  17. BoLa

    BoLa Aktivista

    CoD je odavno krava muzara. Nedavno instalirah stari dobri CoD2, beton igra, serveri puni :p.
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    I ja kontam serial uzet . vidio sma negdje za 12 dolara :p
     
  19. aeRo

    aeRo Komšija

    CoD2 je neprevazidjen, jedina igra na koju ne zalim utroseno vrijeme.. I mene je fatala nostalgija, ulazio sam i ja nedavno na servere ali vidi se da je dvicu vrijeme prelazilo, em sto je puno cheater em djece na sve strane, nidje nikoga od stare raje, steta..
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    valjda mp iz cod bo 2