Call of Duty: Black Ops 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by kolinsb, Apr 2, 2012.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Meni je trzala na i7 920 i GTX 480.
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bas igram stari BO, ide totalno fluidno. Framerate zakucan na 91fps.
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    i meni je stari BO isao ko podmazan,quad proc i dobra grafa i ide to ko metak,a kome ne ide nek pokusa sa drugim keksicem,COD serijal nikad nije zahtijevao prejak hardware
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ranije mi nije nikako isao, bila Q6700+GTX460 kombinacija. Ali nakon 4 patcha je i prosli puta proradilo.
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ma ta 460ka je misterija ziva,slabo je se ko pohvalio da mu je dobro radila na 775,ja je imao sa athlonm II x4 620 klokanim na 3,6ghz i isle mi sve igre na max ko podmazane,u to vrijeme nije bilo BF3,i prodam je Vedi i on je stavi na 775 Q9450 i nista,bjeda ziva,losije nego kod mene dosta,kad je presao na 2600k i grafa je proradila.

    A ovog BO2 sto se tice,nisam jos ni klip na jubitu pogledao al ne sumnjam da ce mi se svidjeti,inace mi bolje leze treyarh nastavci, world at war mi je jedan od najdrazih cod nastavaka,ujedno i WW2 u najboljoj grafici do sad,dao bi jednom rukom 100eura za dobru WW2 igru u frostbite2 engineu
     
  6. BoLa

    BoLa Aktivista

    Odlican opis igre je dat u jednom od komentara na metacritic: The moneygrabs will never stop until you stop buying the same thing. This industry will not move past the releasing of identical sequels every year unless you vote with your wallets. Call of Duty has essentially been turned into a $100 per year subscription service.
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Preskačem lagano ko i zadnja 2 COD serijala ovo je više smiješno. Ovaj će se nastavak zaboraviti za mjesec dva dok će se 'dvica' i dalje šutati sve u 16.
     
  8. Piroman

    Piroman Komšija

    Pa naravno, dvica i onaj prvi modern warfare su bukvalno neuništivi, bez obzira kakav novi cod izašao, UVIJEK će se igrati! Igre su ipak kult! 8)
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Zato što ih svako može skinut s torrenta i igrat bez da se puno muči sa ilegalnim radnjama...
     
  10. Piroman

    Piroman Komšija

    Bez obzira na crack-ovane servere, govorim i o origigi MP-u koji se šuta još uvijek kao da je igra tek jučer izašla! Provjeri xfire server listu ako ne vjeruješ! :mrgreen:
     
  11. rama

    rama Aktivista

    Ma CoD ima dobar single player, mada su malo dodijali sa ovim modernim ratovanjem.
     
  12. Piroman

    Piroman Komšija

    Ne znam kako je kod vas, ali meni ovo govno od igre malo-malo zaledi čitav komp., i to ne na način da ja mogu nešto izmajmunisati tipa alt-tab, ctrl-alt-del ili sl. pa da ukinem process, jok, moram resetovat' komp. Nakon kratkog guglanja, vidim da još masa ljudi ima iste probleme, pa čak i oni sa ps/xbox verzijama! Koji epic fail! :shock:
     
  13. igor.g

    igor.g Komšija

    Ima crackovani MP za mw2 i 3, tj. dodali servere cak, mada su igre smece :smt003
     
  14. veki81

    veki81 Aktivista

    Tekno gods.
     
  15. igor.g

    igor.g Komšija

    ima i fourdeltaone, kompletniji je paket :D
     
  16. Piroman

    Piroman Komšija



    Idol! Obavezno pogledati do kraja! :mrgreen:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    Joj paćenika melje ko nadrogiran...
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jel ovo sad teze ubiti nego prije?
     
  19. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Koje sranje od igre, prekinuo sam na drugoj misiji i onim brodovima na rijeci...
     
  20. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ne znam da sam vece smece igrao.

    -Sent via Tapatalk-