COD 4 recenzija

Discussion in 'Igre i konzole' started by ColdFire, Nov 6, 2007.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Evo prekucah prva 2 levela, igra je fenomenalna, topla preporuka :D

    Read Me:
    HARDWARE REQUIREMENTS:
    CPU: Intel Pentium 4 2.4 GHz or AMD Athlon 64 2800+ processor
    RAM: 512MB RAM (768MB for Windows Vista)
    VIDEO CARD: NVIDIA Geforce 6600 or better or ATI Radeon 9800Pro or better
     

    Attached Files:

    • kkk.jpg
      kkk.jpg
      File size:
      135 KB
      Views:
      6,004
  3. Moncho

    Moncho Komšija

    ok SP ali MP sta uradise majko mila. Nakon cod4, cod2 ne izgleda tako lose. Sto ocu reci da su sa MP uprskali i to bigtime!
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    kako se ti konektova na bihnetov server? Ja odem na Add Favorite i unesem IP al onda nista, nigdje izlistanog servera :roll:
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ok SP? pokazivanje americkog imperijalizma i sirenja "pravde" ne cini dobar SP glede price... :roll:
     
  6. Moncho

    Moncho Komšija

    mislio sam cisto na gameplay. Naravno da je prica 'glupa'....
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Otvori konzolu, kucaj connect IP:pORT
     
  8. Moncho

    Moncho Komšija

    heehe za 3 h prekuco SP. Krace jos od HL2 EP2 i MOH:AA. Kaj je ovo trend da se SP iskustvo svede na minimum minimuma.Ili sam ja previshe ocekivo od igre... i naravno na kraju se razocaro:S
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I meni nije trebalo vise od 4 sata. Koji jad... Ono sto malo ima je fenomenalno uradjeno iako je sve skriptirano.
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Ugodno me iznenadi ona bonus misija poslije credits-a, al vala su mogli igru napravit bar malo duzom :(
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    nemoj nam spoilat :x :evil:
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

  13. Moncho

    Moncho Komšija

    ma nidje veze ba. Ove danasnje igre sve gore i gore.... I ono sto imas uzasno je skriptirano. No opet iz aviona se vidi da je igra dizajnirana vodeci racuna da igra ide na konzole. To se da vidjeti na svakom koraku. Igra je prejednostavna, ili je 4 godisnje Online iskustvo u FPS ovima ucinilo me monstrumom, ali jednostavno je igra to ides tamo provjeris ovu kucu provjeri onu kucu i tako tokom cijele igre. Jedina misija koja mi se svidjela je ona kada sa jos jednim snajperistom mora se zavicu iza neprijateljskih snaga i skinuti nekog 'civiju'. Tu i tamo se usput koga 'kokne' ali na kraju kada treba koknuti glavnog badassa sa sniperom, prava divota, tako bi snip prebao da puca. Gdje se mora uzeti u obzir brzina vjetra, smjer iz koga puse, kolicina vlage u zraku....., jedino sam to ponavljo par put, jer ne skontah u prvi mah da to utice, jer sam bio naviko na 'arkadnost' igre.

    Ali opet sve to se da progutati da je igra malkice duza, recimo da je duza kao i orginal call of duty koji je nazalast jedina svijetla tacka u cijelom tom serijalu. No moram reci da je sada i call of duty 2 ne tako los poslije call of duty 4. O MP necu ni da pricam jer ono je KATASTROFA.

    I nije mi jasno zasto mi igra daleko brze radi u SP dok u MP dobijem max 50 fps!
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Još jedno smeće, šta ja rekoh :x
     
  15. Shenron

    Shenron Komšija

    Hehe, uvjek kad zavrsim igru pricekam da creditsi se izvrte, recimo zadnja igra koju sam igrao, prije CoD4, Prey, je imao to.

    SP bas i nisam puno igrao, stavio sam na max tezinu i zapeo na, mislim cetvrtoj il petoj misiji, pa mi se nije dalo zezati sa time :oops:
    MP je druga prica. Definitivno mape nisu radjene za 32 igraca koliko ih sada ima po serverima, potrebno je imati vise srece nego skilla da se ubije nekog. Negdje do 16 igraca, dakle 8v8 bi to trebalo biti dosta bolje. Treba pricekati PAM da izadje pa da uvede reda.
     
  16. artemis

    artemis Komšija

    Odigrao cod 4preko neta...arkadno,nerealno,prekratke mape,brzo kao ut,valjda ce pam nešto popravit(igrao war..airstrike hitno treba izbaciti...žalosno)
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ufff igrao nisam namjerno htio da brzo prodjem da iscejfim :D. Igra izgleda vrijedi samo zbog one mislije iz trailera kada se sunjas sa snajperom i jos jednim kolegom da bi koknuli glavnog. Ta mislija kao da je dio druge igre! Toliko je ispeglana sto graficki sto pokretima kolege suborca :D, kao da je pravi covjek hebemu!!! Kao sto rekoh ostale misije kao da su dio druge igre :). Ako nista igra vrijedi zbog ove misije!!!! :D
     
  18. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    jel se može igrati na p4 dual core 2,66ghz, 768mb ddr400, 7300gt 256mb ddr2? jel ima neko sličnu konfu pa da mi kaže kako mu radi?
     
  19. Looney

    Looney Komšija

    Na prvoj konfi iz sig-a sa 7300LE ide na 640x480 do nekih 60fps-a :lol:
     
  20. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Tezak ovaj cod4, ne mogu prici jednu misiju, mucim se danim, ko ga je prekucao zna na koju misiju mislim, kad imam 19 minuta i moram pobiti odprilike 1 650 000 vojnika :lol: :lol: