COD 4 recenzija

Discussion in 'Igre i konzole' started by ColdFire, Nov 6, 2007.

  1. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    imam direktorij "mods" u glavnom folderu cod4 ali mape ne vidim nigdje... friška mi je instalacija cod4 sa 1.6 patchem, nisam nikakve mape ni modove sam dodavao, sve je po defaultu...
     
  2. Moncho

    Moncho Komšija

    promijeni cd key
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    kakav sad cd key? prazno mi je to polje... što bih to dirao, bihnet serveri ne traže te zajebancije, nigdje nema uputa da se išta dira u vezi cd key-a, to ima veze samo ako hoćeš da igraš na pojedinim stranim serverima, a ne na bihnetu...
     
  4. Moncho

    Moncho Komšija

    procitah i ovo :| .

    Jedno pitanje, kako instlirah igru ako nisu ubacio cd key, de mi to objasni.

    Stivi dje si ^^
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    nisi me shvatio... ne govorim o instalaciji igre i cd keyu koji je tu potreban... cd key koji sam dobio uz igru mi je upisan tamo u multiplayeru automatski... isto mi je tako i kod cod2, pa nikad nisam morao mijenjati cd keyeve, nego s onim koji sam dobio igram cod 2 multiplayer, o tom ti govorim... ne kontam kako mogu cod2 s istim cd keyem da igram multiplayer na bihnet serverima, a ne mogu cod4... to sam mislio :)
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Hajmo se malo skulirati s tom piratskom pricom da ne bude sankcija.
     
  7. semir88

    semir88 Novi član

    e izvinite da ne otvaram novu temu, jel iko zna mogul se ubacit botovi, i da se igra protiv njih i ako moze, mozetel mi reci. kako.
     
  8. Moncho

    Moncho Komšija

    Sam cod4 nema uopce nativnu podrsku za botove ( nema waypointe) ali postoje na netu neki glupi botovi, koje treba zaobici u sirokom luku, ti su glupi ko mrak. Spoji ti se na neki server i uzivaj.
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    udjes na bihnet i eto ti.kud ces boljih(gorih) botova :lol: