COD 4 recenzija

Discussion in 'Igre i konzole' started by ColdFire, Nov 6, 2007.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    90% misija se moze pretrcat. Sve dok stojis u jednom mjestu, spawnaju se beskonacno.
     
  2. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Ako je to ona kad si snajperista....probaj samo pretrčat do one zgrade desno.........trči, trči....uspjet ćeš ako imaš srece. :smt003
     
  3. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Ma napokon sam uspio pretrcati :D
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Realno :lol:
     
  5. royal

    royal Novi član

    7300 gt 512 mb 160 lock
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    na kakvim detaljima i rezoluciji,koji proc,ploca,driveri ofo ono.naveo samo grafu(i to nije naveo koja mema) i naveo koliko rama ima(isto tako opet nema brzine9 i koliko ima FPSa :roll:
     
  7. artemis

    artemis Komšija

    Kod mene na drugoj kanti ide preko 100FPSa,smanjio rezu detalje na low.Nije eye candy,al zato dimne ne smetaju :)
    Driveri 163.75,sve je clockano.
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Kod mene ne ide nikako. MP radi. SP pada dok pokrenem. Inace poznat problem, dosta raje ga ima. Ali kod mene ne radi ni jedno od poznatih rjesenja. Probao sam ono rename filea u miles folderu, i nece. Svi patchevi instalirani, i opet nece. Ako je netko naletio na neko drugo rjesenje neka javi. Navodno je nekakav problem sa audio driverima.
     
  9. Loki

    Loki Komšija

    Kod mene je SP radio bez problema dok nisam nabacio patch 1.4. Od kad sam instalirao patch nisam ni probao igrati SP tako da nemam pojma radi li još uvijek. Javnem kad probam. ;)
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da malo bumpam temu. Predjoh cod4 prije dva dana, igra je zbilja kratka. Ali bez obzira na kratkocu, izvrsna je, osobito feeling u Chernobyl misiji. Igrao sam STALKER ali dozivljaj u STALKERU je nula spram smao jedne misije u CoD-u 4.

    Igra se ne cini pretjerano zahtjevna, a grafika je IMHO, puno, puno bolja nego u Crysis-u. E da, glede usporedbe Crysis vs. CoD 4, CoD 4 cu ponovno prec, a Crysis uninstalirat. Sve sam rek'o. :D
     
  11. Pasha

    Pasha Komšija

    I meni se vise svidja cod 4 od crysis-a.Nisam nigdje vise puta zijanio nego u bas toj misiji u cernobilu.Slazem se sa tobom Stivi u svemu sto si rekao,osim u tome da cu crysis deinstalirati,preci cu je jos jednom ali cu i cod4.A ne znam kakva je grafika na tim vasim zvijerima ali na 9600xt cod4 je manje zahtjevniji od crysis-a.Imam jos dvije misije pa cu malo da cejfim sada :D
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Recimo da CoD4 bolje ide na 1400x900, sve max i jos upaljenim 2xAA i 8xAF pride, nego Crysis na 1280x800 i medium detaljima. O razlici u grafici da ne pricam, Crysis na medium detaljima izgleda kao igra stara dvije godine, znacajno losije nego Far Cry koji je na 1440x900, very high detaljima, 4xAA+16xAF, sa upaljenim HDR-om, na mojoj kanti u preko 100FPS-ova.
     
  13. Sale

    Sale Aktivista

    stvar ukusa... ali uderas nebuloze, da je COD4 bolji (po grafici) od Crysisa... no ajde neka... :wink:
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    de procitaj malo bolje sta je covjek rekao ;)
    covjek nije uporedjivao max detalje u crysisu i CoD4 ;) a i kod mene je isti slucaj.CoD4 igram na vecim detaljima,ljepsa grafika,bolji framerate,bolja igra :D ali mislim da treba obje igre odigrat.
     
  15. Sale

    Sale Aktivista

    pa bogme Crysis na Medium 1280x1024 opet bolje izgleda nego Cod4 na high :mrgreen: :lol:

    tako da ste coravi :lol:
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    U vecini opcija u CoD4 mogu birati samo izmedu low i medium, nigdje high ili sl., da li su high postavke rezervisane za Vista korisnike ili sta?
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Vjerojatno, no totalno svejedno, jer na visti ukljucivanje istih vjerojatno dodatno ubija performanse, ako uzmemo u obzir da je pri istim postavkama framerate nizi nego na xp-u. Halali te detalje. :D
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    I na Visti je isto!
     
  19. Pasha

    Pasha Komšija

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Igranje na 9600xt :D Predjoh jednu dobru igru..
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    i koliki ti je frame rate i koje su postavke na 9600xt?