Counter Strike

Discussion in 'Igre i konzole' started by Benq, Aug 24, 2006.

  1. Benq

    Benq Komšija

    Evo nesto me udarilo da malo poigram ovu igricu online :D, sad me zanima koja se verzija sada igra i ako neko ima link te verzije da mi posalje ovdje ili na PM pa da downloadujem.
     
  2. Nani

    Nani Komšija

    Igra se na 1.6. na LOGOsoftu, EPNu i skroro svim serverima.
    217.75.192.82:27015 Logosoft pass: lol
    62.193.128.128:27016 TehnicomNet
    193.87.160.221:27016 Niven DM
    80.65.162.110:27015 europroNET

    Sto se igre tice progooglaj, imas je na 1000 servera.
     
  3. zilo

    zilo Komšija

    Cini mi se da i epn sad ima pass. :D

    Necu da se neko uvrijedi, ali counter strike je zesci shit. :mrgreen:
     
  4. Nani

    Nani Komšija

    Nemoj tako, cs je igra koja je uzasla kad i kad i jos je uvjek najpoluranija online igra, skoro punih 8 godina. Pogotovo sad verzija 1.6.
    epn pass: strasno
     
  5. 3125

    3125 Komšija

    UT zakon :D Cast izuzecima ali cs je oduvijek bio okupljaliste seljaka i papaka
     
  6. Nani

    Nani Komšija

    To je od covjeka do covjeka, i ne mozes globalizovat stvar na taj nacin, CS je najbrzi on line shooter koji postoji i kao takav okulja najvise skilera i mogu se vidjeti najljepsi potezi, od svih online FPS-a. recimo ja ne da ne bi mogao da igram COD2, nego mi je muka od sporine al svaka cast ljudima kojima je to ok.
     
  7. Shenron

    Shenron Komšija

    COD2 je u svakom pogledu losh za MP.
    COD1 je dosta bolji, jako puno bolji.
    CS je super, igrao sam ga davno i jako je dobar.
    UT nije igra za mene.
     
  8. 3125

    3125 Komšija

    CS? Najbrzi? :|

    Cod2 je takodjer smece, nego jesi ti ikad igrao UT99 na Lan-u sa 10 ljudi na 150% speed?
     
  9. fatalista

    fatalista Novi član

    Nemoze CS biti najbrzi kad su tu Quake i UT. :wink:
     
  10. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    sve je to shejt ... duke nukem u mrezi od 24 racunara p133 i 32mb rama bez misheva ...to je lom [/quote]
     
  11. zilo

    zilo Komšija

    Cim mi neko kaze CS odma mi na um padne gaymers. :D :mrgreen:
     
  12. Nani

    Nani Komšija

    Ma pusti mi lan, kakav lan pricam o online igranju i tu je cs najbrzi, gdje su sad serveri UT-a i koliko su popularni za on-line igranje? Sto se igre ko igre tice UT je najbrzi i tu nema diskusije, pricam o rasprostranjenosti igre i njenoj popularnosti u online modu. Tu je cs, najbrzi od svih popularnih igara danas, gdje se to jos igra UT online ili cak po internet centrima, gdje je UT na svjetskim turnirima, joj kad pocnu pricat nidje veze. Kad cemo o lanu pricat ni oni po internet centrima ne igraju vise po lanu osim kad su vjezbe za turnire, nego se hukaju za lol, epn i ostale game servere, pocevsi od neona pa nadalje. Druga tsvar da ne pricamo o realnosti oruzja i kako se puske ponasaju. U UT-u kad se nadje redemer pokla citav team, dok u CS kad krenes rafalat sa ak-47 budi siguran da ti slijedi metak u celo jer ne mozes slona pogodit, kako i jest. Eto izdan je i Source pa nije naslijedio 20% popularnosti CS 1.6 jer oruzja, likove i sma filing nisu vise realni. Naravno da i C.S ima svojih propusta al trenutno je najjaci i najbrzi on-line shooter. Ostat ce jos dugo dugo tako!
     
  13. 3125

    3125 Komšija

  14. Benq

    Benq Komšija

    Odakle god krenem skidat CS 1.6 uvijek skinem nekakav Steam a to mi je suvisno :( ima li ko neki link za download CS-a ?
     
  15. Tenga

    Tenga Aktivista

    Koliko god igra bila popularna i koliko god ljudi nju igralo:

    Kad mi se pojavi brojac krvnih zrnaca u donjem lijevom cosku vidnog polja, kad budem mogao hodati nakon sto me neko upucao snajperom u prsa, kad budem bio leteca spodoba sacinjena od dvije ruke i puske, kad budem brze trcao sa nozem u rukama dok nosim najmanje 40 kilograma opreme i explozivnih materijala, dok budem mogao skakati i nikad se umoriti, kad budem mogao skociti, cucnuti i uletiti u ventilacijski otvor bez da si kicmu slomim, kad budem imao integrisani GPS u mozgu, kad budem mogao ostati ziv nakon sto mi neko zabije noz posred cela, kad sva oruzja budu napravljena tako da ti vrele cahure izlijecu u lice, onda mozemo CS nazvati realnim.
     
  16. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    lol .

    Kao stalni igrac UT moram sta postat. :D

    Prednost najveca u UT je sto nema chitera kao u CS ili CoD ..

    Dalje u UT je napravito da svako oruzje ima fixatu vrijednost oduzimanja hp npr Shock Rifle oduzima 40hp dok u CS ide na random..

    Trefis frajera u nogu ode pola hp :lol:

    Al za brzinu ROFL provala godine :lol: valjda znas sta govoris ak oces objasnim ti :D
     
  17. Nani

    Nani Komšija

    Tenga igra nije kopija stvarnog zivota nego je igra, ironiju ostavi po strani, CS je igra koja nastala aman prije 10 godina. To sto se tebi ne svidja, u redu, nemoj majke ti ironije ako cemo tako onda je svaka druga igra puta 2 to sto si rekao za CS!

    @Cobalt
    Obozavam takve kao sto si ti. Ti ako si stalni igrac UT-a, nisi kompentetat da pricas i izvaljujes nebooloze u CS-u:

    Jel se ti zajebavas il da ti navedem jedno 500 stranica za antichit za UT!

    Ovo treba da ide pod roflmao topic!
    Tebi je isto ako te neko pogodi u celo i u pancir?
    Dalje u C.S se koriste razliciti kalibri pusaka, nije isto pogodot nekoga sa emkom i 5.25 mm kalibrom i sa ak-47 kalibra 7.62.
    Zato ne lupaj nebuloze. da tebe neko trefi u nogu sa lemilicom da mi je znat sa koliko bi ti HP hodao, a ne da te upuca sa utokom ili 12mm awpom!

    Oko brzine da ja tebi objasnim, igraso sam UT od prvog izlaska pa sve do sad, tako da ne trebas mi ti sigurno objasnjavat da se speed poveca na 150 ili 200%. To je mod igre a ne igra, opcija koja postoji i nije uobicajena za ostale igre. I ako si citao dobro sto ocigledno nisi rekao sma mozes me i citirati da se sa UT-om sto se tog moda tice niko ne moze mjeriti.

    Pricam o necemu sto je tebi neshvatljivo a to je da se UT ne stavlja u siti kos sa *CS-om, COD-om 2, A:A i ostalim war fare igrama, koje su bazirane na realnim puskama i metrikom kalibra kao i stetom kojim taj kalibar pravi za razliku od UT-a gdje te opet pogodi u nogu i napravi ti 40 DM ali ti ne kontas sta pricas. Niko od nas nije spomenuo UT nego smo pricali o sporini COD-a i d aje u tom smislu C.S najbrza on line war fare igra. Ako cemo o brzini pricati jesi proboa da igras Psyhotoxic na defaultu u lanu, bez stavljana speeda na 200%!
    Boze sacuvaj nacina razgovora!
     
  18. 3125

    3125 Komšija

    Kad je UT izasao?
     
  19. Nani

    Nani Komšija

    1999 je izasao prvi UT
    2003 je izasla 2002 godine
     
  20. zilo

    zilo Komšija

    Da nam sredim gostovanje u 60 minuta ? :lol:

    Nani, ako je nesto najbrze i najpopularnije ne mora znaciti da je i najbolje.

    Super Mario je najpopularnija igra/igrica svih vremena, a je li najbolja? Nije! :)