Counter Strike

Discussion in 'Igre i konzole' started by Benq, Aug 24, 2006.

  1. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    tako je :D
     
  2. Nani

    Nani Komšija

    Cobalt
    Ljudi zaradjuju sa C.S. Zive od progaminga ja nisam cuo da neko zivi svuda po svijetu od UT-a. Tako da taj citat sto si naveo presmijesno. Ako igras C.S ne bi ti trebale tudje rijeci da citiras, al ocigledno ti trebaju!

    Ej andrej jesi to ti aktivno igrao counter da znas da je smetlje?
    Ej Cobalt zamoli tog sto si ga "intervjuisao" da mi da casove iz kantera, ne znam ja kako se to skace kako je on skako i sta je to opisivao, malo sam vise paglu pa bi volio da mi objasni te skokove i zakone gravitacije cini se nesto pravo komplicirano :shock: Ocu i ja to da znam :roll:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Poigram s vremena na vrijeme kantera, jos sam noob pa ucim kao sto vidis iz prilozenog! Eto molim tebe i tog tvog druga da mi malo bolje objasnite kako stvari stoje u kanteru da me ne ubijaju stalno!
    Hvala uunaprijed!
    Os poigrat?
    Vidis da pojma nemam!
     
  3. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Ja sam u srednjoj igro CS 1.5 pa poslije 1.6, takodje i HL i HL2 i inace sve sto je zasnovanom na tom engineu (engine-ima) men je pravo igrivo. UT sam igro malo nije to, to. I CS ima svojih mana, al puno zabavi. Recimo jednom sam ja bio uzrok sto je cojk presto skroz da ga igra. Ako slucajno znate onu mapu gdje su AK-47 i M16 samo na zemlji. Eh, bio on iza one zgrade punio pusku ja puko ofrlje metak, i u vugla. Drugi put igrali Mansion. Ja puco rafal ispred kuce u cojka, metak prodje kroz cijelu kucu i opet njeg u glavu skroz iza kuce. :mrgreen:

    Nisam ga zaigro ima 2 godine. Al uvijek je meni ispret UT-a
     
  4. Tenga

    Tenga Aktivista

    Nevezano ni za CS ni za UT:

    Gdje li je taj tvoj haver trcao i skakao. A da mu nabacimo kakav ALICE ruksak, malo ga natrpamo kamenjem da simulira sta se obicno nosa u tim ruksacima, damo mu u ruke M249, pa da vidi kako ce nastaviti trcat nakon skoka, to jeste, hoce li uopste skociti u trku a da vrat ne slomi.
    Ja mislim da Sulu zna o cem pricam. :)
     
  5. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    Lolz pa kolko se za zaradu igra CS tolko se igra i UT,Quake,Doom,CoD,Painkiller itd...

    http://www.fatal1ty.com/fatal1ty/stats/

    Pogledaj sto sve on igra,jel zivi od CS ???

    Netrebaju mi ali to ti je dokaz o onome sta sam prico,pa si se ti smijo. :smt002

    Ako se vec zelis hvalisat slikama tvoja stvar,nije meni tesko okvacit moje pobjede 25-0.

    Preporucujem ti da nabavis UT i instaliras ga i probas igrat kako na netu, tako na lanu sta vec oces.Pa ces javi sta je brze, iako vec svi znamo. :wink:

    Edit; zanimljivo editujes non-stop svoj post. :roll:
     
  6. Nani

    Nani Komšija

    Joj u pravu si, ACE me skonto, ti si me skonto sta cu sad.
    Jao jeste smijesni, ovo je za plakat majke mi, bez ikakve ironije, cuj editujem post hahhahahhahhaha

    Pa smisljam stalno sta cu vam napisat jer sam bez rijeci kao sto vidis, reko sma ti ja da sam malo paglu al zato ste tu vi da me skontate :wink:
    Pa necu sad sigurno linkove stavljati al zna se od kojeg se FPS-a najvise zivi. pa zar trebamo i to sad raspravljat.
    Cobalt al ovaj ti je jaran sto jurca po dvoristu genijalan, ja sam odma rekao; To je prava osoba koja ce nam docarat bugove kantera :D :D
     
  7. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    EoD,posto se nezna ni quote kako treba uradit.

    Ja odoh sa GA radi ovakvih, a sada ih i ovdje nado :shock:

    CS=shit..
     
  8. Nani

    Nani Komšija

    Ma momci u redu je aj nebitno C.S UT sve je ovo dobro, da me znate, znali bi da volim malo da zapaprim stvari s vremena na vrijeme da se prica onako od srca :D
    Nego da kazem nesto jednom nasem kolegi u Bihacu koji se zove ACE i o njegovom nedolicnom ponasanju:
    Ima ona stara ko drugome jamu kopa...je fizicki radnik. Dobro jutro ACE ljepoto. Kako je vrijeme u Bihacu? Imas jedan povelik post na prethodnoj stranici, nemoj da mi ga fulis ili ima mamica da te spenky spanky noty noty boy.....
     
  9. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    Nani ovo vise od tebe nije komentiranje igre, nego cisti flejm. :?

    Dobro je editovo si. :wink:
     
  10. Nani

    Nani Komšija

    ja bi samo volio da vidim kantera koji trci pa skoci i onda se polomi kako se docekuje na noge, jer reci svom jaranu da obicno kad trcis pa skocis znaju se desit teski padovi i zato sam ja rekao da je Valve glup sto nije isprogramirao da se botovi lome pritrcanju ili da nastave trcat istom "inercijom" kako tvoj jaran kaze poslije skoka!
    Pa zar ovo treba shvatit iakko osim totalno ma ne neozbiljno nego djecije i ja trebam sad komentarisat nesto kao ozbiljno!
    Odo ucit botove da nastave trcat poslije skoka da unaprijedim kanter.
    p.s
    Ja opet kazem Valve je glup trebao je napravit i dodgeanje citiram ovog sto trckara po dvoristu tako da botine kao u matrixu izbjegavaju metke. Meho pazi metak << Hvala!
    da i editovao sma reko da podebljam ovo trckaranje po dvoristu bas mi simpaticno :wink:
     
  11. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    Nije mi jaran pod prvo, nego je to samo jedan od primjera sto kanter rulla big time.

    Ajd nema veze ionako nekontas.

    Nastavi flejmat dalje :wink:
     
  12. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    Nani ovo vise od tebe nije komentiranje igre, nego cisti flejm. :?
     
  13. Nani

    Nani Komšija

    Pa rekel sam ti da sam glup, ja nista ne znam , nista ne kontam. Pa nemoj brisat post, lijepo si rekao u postu koji si sad izbrisao da nista ne kontam pa ostavi tako da raja prosude...
     
  14. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    Roger!

    Ova tema je gotova slobodno se moze lockat,jedino ako neko jos ima dobrih komentara. :wink:

    Edit; i tebi laku noc.
     
  15. Nani

    Nani Komšija

    :wink: Aj Pozdravljam te legendo UT-a. Laku noc
     
  16. jeretik

    jeretik Komšija

    Prije nego sto se tema zakljuca, da i ja pridodam da je CounterStrike dosadno sranje oko kojeg se *uglavnom* skupljaju papci, propalice i generalno nemastoviti ljudi 8)
     
  17. Eustace

    Eustace Aktivista

    meni je CS takodje budalastina.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    eee Nani kako okrenu pricu. ne sjecas se kako smo Chupu podjebavali prije 5 godina sto je stalno igrao CS i sto je prosipao fazone. :mrgreen:
    uglavnom ja sam doticno smetlje igrao nekoliko mjeseci iz dana u dan, i jebga onda poceo igrati UT i vratio se na pravi put. :roll:
     
  19. Ante

    Ante Aktivista

    :lol: Vidi chitera . Ono njub a svagdje prvi 8) :lol:
    A i rasprava nema smisla manje vise....
     
  20. zilo

    zilo Komšija

    haha, do 5 ujutru se raspravljali o hebenom CS-u :D :D :D