Cyberpunk 2077

Discussion in 'Igre i konzole' started by senad_986, Oct 24, 2012.

  1. Reznor

    Reznor Overclocker

    2.0 vs release



    1.6 vs release




    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  2. igor.g

    igor.g Komšija

    Fali jos dosta featurea ali eto ubacuju polako. Za još dvije god će biti ono što je trebala biti na izlasku. Branching story i permutacije ne vjerujem da ce ikada ubaciti, class backstory ne igra nikakvu ulogu, razlika samo u prvih pola sata. AI nema daycycle i hodaju u krug samo, svijet nije vertikalan sto su obećali da će biti pa ništa, nemaju još metro (mod donekle odrađuje posao) .
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    To sve možeš dobiti samo u nekom eventualnom nastavku.
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    gledaj ti u kakvom su stanju pustili igru. nevjerovatno.

    pre orderanje igara mi je licno najgora stvar sto se desila gaming industriji uz one mikrotransakcije.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa niko nikoga ne tjera da uredi preorder. Generalno je postalo pravilo sacekati par mjeseci bez obzira na igru.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Cyberpunk sam probao igrat 3 puta. Jednostavno ne mogu, ne pase mi, ne svidja mi se. Sad da je opet instaliram zbog te nove grafike, ne hvala.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. Zer0

    Zer0 Aktivista

    A ja sa druge strane ne mogu da vjerujem da su sve to dodali. Sjecam se bio je jedan video kad je tek igra izasla sta sve moze u GTA, a ne moze u CP2077 i izgleda developeri uzeli video i sve redom odradili...
    Ma kome se nije svidjela igra kad je tek izasla i ako mu ne lezi, nece mu se ni sad svidjeti.

    Dosta nekih igara koje su teski hitovi, ja nisam mogao ni sat vremena igrati. O okusima se ne raspravlja, uvijek je tako bilo.
     
    Reznor and Stevie_Ray like this.
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Meni je ovaj cyberpunk totalni promasaj jos uvijek. Da, igra izgleda veoma lijepo, ima ok soundtrack da isprati ali, story ne postoji, nista u igri nije zanimljivo za raditi niti vodi ka necemu interesantnom. Skip godine.
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kako ne postoji story? Da ne spoilam ali ako si igrao znas sta je main quest. Pored toga ima milion nekih sporednih misija, eh tu sam se pogubio, odvuce te daleko od glavne misije da zaboravis gdje si stao.
    Onako, za ubit vrijeme je ok. Meni je brzo dosadila, nisam je zavrsio, kao ni Starfield. Obje su narodne verzije pa mi svejedno.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja starfield obrisao nisam prošao kreaciju lika. Samo što nisam kupio ovaj cyberpunk i ugledam Pray, nisam nikad igrao i koja igra ebte, nisam odavno bolje ništa probao.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Kada kažem da ne postoji story, mislim na to da nije zanimljiv, barem ne za mene.

    Pokušao igrati i odustao. Nije za mene.
     
    Stevie_Ray likes this.
  12. igor.g

    igor.g Komšija

    Prey je immersive sim, kao i deus ex, system shock, bioshock, dishonored, thief, kingdom come. Tu nema fulanja u tom žanru ako se odradi kako treba, nema boljih igara.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da ali rijetko izadje koja da valja. Dishonored sam odigrao oba i poslje drugog taman izadje Pray i nekako mi nije sjeo nakon uvodnog dijela i ostavim da ne dam igri šansu. I neki dam reko idem opet probati i stvarno top igra.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    Reznor likes this.
  14. Reznor

    Reznor Overclocker

    Cyberpunk 1.6 predjen s nomad ending napokon, medjutim, sta me posebno odusevilo je prelazak na 2.0 i DLC.
    Doslovno sam prekopirao samo save sa zadnjom misijom s HDD na SSD gdje je Phantom Liberty i odmah je prepoznao checkpoint i ponudio mi odmah misiju iz DLC.
    Koje su po meni onako znacajne izmjene koje odmah su bile primjetne:
    • Perks/Attributes sistem - bas fino je sada razradjeno gdje zelis da napredujes, umjesto sto je bilo onako nabacano
    • Ganjanje s policijom je sada bolje uradjeno - neces im lako uteci :D
    • Poruke se sada otvore odmah prema osobi koja je odabrana, a ne ko prije moras skrolati (ili je to samo do mene :D)
    • Konverzacija i interakcija je generalno bolja, nudi vise mogucnosti dijaloga
    • Netrunning je sada bolje izbalansiran
    • Vise nekih mini random misija koje iskacu
    • Neki glupi glitchevi npr NPC propadne ispod ceste ili prolazi kroz auto mi se vise ne desavaju kao ni random crashevi i freezovi, cini mi se da je i frame rate stabilniji, a grafika generalno bolja na bilo kojim postavkama
    Nema sta, fin su posao odradili :)