Cyberpunk 2077

Discussion in 'Igre i konzole' started by senad_986, Oct 24, 2012.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ako ne rade primarno na peglanju, bojkotujem CDPR ubuduce.
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ocaj teski, sreca otkazah preorder.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni nije jasno da pogotovo neko sa ovog foruma :) i dalje preorderuje igre.. gore nego SDA glasaci :D svaki preorder ista prica :)
     
    Reventon and Stevie_Ray like this.
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ma eto imao sam nadu, setting mi se svidjao, i kontao sam da za, koliko su je vec radili 5-6 godina ce napraviti nesto sto valja. A inace zadnji preorder i jedini prosle godine mi je bio Tlou2 i nisam vise nakon toga, ali opcenito slabo igram ista, igram vecinom PS3, i igre iz predprosle decenije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Modding Support Tools

    Below you will find official tools and resources that will help you modify and create your own experiences in the world of Cyberpunk 2077. Tools will be continuously updated alongside with game patches to ensure compatibility.

    https://www.cyberpunk.net/en/modding-support
     
    Esh likes this.
  6. igor.g

    igor.g Komšija

    Please modders fix our game. :rolleyes:o_O
     
    NAILS likes this.
  7. Decerto

    Decerto Komšija

  8. Esh

    Esh HWB

  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ima li naznaka kad bih RT podrska za Radeon grafe mogla doci?
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Esh likes this.
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Konacno RT na Radeonima novim.
     
    Zer0 likes this.
  12. Decerto

    Decerto Komšija

    kako je ovako "clunky" movement u igri...instalirao i obrisao nakon 10 minuta. Gunplay je na nivou neke mobile igre.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Aha, moja prva i najveca zamjerka. Lakse bi progledao kroz bugove nego kretanje. Igra recimo nema ni mehaniku da kretanje uspori i da prati NPC vec trcis brze od njega pa stanes svakih par sekundi da te stigne itd. Uopste nisu imali osjecaja.

     
    Decerto likes this.
  14. senad_986

    senad_986 Komšija

    Upalio da vidim kako se ponasa s 1.2 patchom... Ovo definitivno nije trebalo izaci na PS4, tesko da ce ikada biti iole kako treba na starim konzolama, tek sad to vidim nakon TLoU2 i Ghost of Tsushime koje su besprijekorne tehnicki. Nadam se da Sony nece ni skidati ban sa Storea za PS4, cisto da ih nauci pameti zbog obmanjivanja javnosti. Porokao sam se malo s policijom i obliznjim krimosima, katastrofa FPS i dalje. Ja sam igru uspio zavrsiti jer sam igrao u stealth/netrunner fazonu, pa los FPS manje dolazi do izrazaja.
    Kakva steta obzirom na odlicnu pricu, likove, dizajn, atmosferu, muziku... Nista, pricekati next-gen upgrade i odigrati kako treba na PS5.
     
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Igre iz 2007-me su bolje uradjene od cyberpunk-a.
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ovo treba jos 5 ovakvih patcheva, onda mozda bude ok.
    A to da, upalis Crysis iz 2007, i ibretis se sta su ljudi prije skoro 15 godina uradili.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Crysis instalacija 8GB. :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Aldiin and Sena like this.
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    [​IMG]

    DX10 xD
    Ops, ulploadovo u 1440p rezi, sad cu fixat.
    EDIT: Fixed, salu na stranu, mozemo da hejtamo Crysu, i meni se gomila stvari ne svidja, ali da nema limitacije na jednu jezgru ovo bi i danas bio masterpiece i merak za odigrat.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Nemaju opravdanja. Ja sam evo u RDR2 na chapteru 5 i nisam vidio jedan jedini bug da se ponavlja. Igra je masivnija, AI stotinu puta bolji, ljepsa igra i opet je na kraju koštala manje. A koliko se sjecam bilo je samo problema sa performansama.

    Mogu se traziti gličevi i ima mušica u svakoj igri ali CDPR nece napraviti igru na nivou GTA5 ili RDR2 ni za 20 godina. U šta su oni ulupali pare. Koji mismanagement. Čitam koji su fiksevi za NPC-eve i to je sve "ne ostaje urin u zraku kada zavrse u wc-u", nema T poze ili sada spawna vise policije u kompenmzaciji za spawnanje iza ledja na kruvu. Mislim. Ako ce ovakvi patchevi biti, treba cekati W4.
     
  20. Decerto

    Decerto Komšija

    NAILS likes this.