Cyberpunk 2077

Discussion in 'Igre i konzole' started by senad_986, Oct 24, 2012.

1. donjapa

donjapa Overclocker

Prica je OK ali nista wow. Relativno kratka isto, i nezanemarivo jednostavna. Nisam nesto odusevljen, pogotovo kad zavrsis zadnju misiju ako hoces da igras i dalje samo te vrati nazad prije misije da igras, kao da je nikad nisi ni odradio... malo cudno, ali valjda hoce da zadrze Dzonija.

2. Sena

Sena Veteran foruma

Puno igara se svodi na to da pricekas jedno godinu dana pa onda odigras, pih.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. xman

xman Komšija

Gameplay 》Pricu.
    Lakse mi je prihvatiti da igra ima losu pricu i zanemariti je ako ima zabavan gameplay nego obratno.

4. NAILS

NAILS Moderator

Takodjer. Ako mi je bitna prica, pogledam film.

Fascinantno je u kakvom je stanju 2077 nakon 1.2. Ovo je mozda deseti put da je pokušavam igrati. Obzirom da su usporili razvoj i odustaju od projekata poput multiplayera (koji je mozda najveci razlog nedovrsene igre). Sasvim je moguce da igra ostane kakva jeste. Tu i tamo koji bug popravi ali eto, to je to sto vidis.

Recimo, od prvog dana pokusavaju da blokiraju "fast running glitch". I ovo je rezultat nakon 4 mjeseca:

Takav je njihov pristup cijeloj igri. Developeri ove igre kao da u vakumu sjede. Treba samo vidjeti sta su sve moderi popravili prije njih.

5. xman

xman Komšija

Volim ja pricu,itekako mi je bitna,ali ako je igra nema a ima zarazan i zabavan gameplay ok,mogu je igrati i fokusirati se na gameplay-Doom je pravi primjer toga.