Death Stranding

Discussion in 'Igre i konzole' started by Neso, Dec 8, 2017.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Gledat i igrat ovu igru razlika nebo i zemlja. Stvarno ne mogu reci da mi je bilo dosadno 1min od ovih 10h odigranih. Jos ja idem okolo skupljam kofere i raznosim ih, postavljam ljestve i kanafe za druge igrace, pravim pompcne objekte, i ne fokusiram se previse na main story. Mada ja tako uvijek igram. Side quest pa kad njih nestane onda po main questu. :D
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    125kg limit,124kg natovario. Ni cackalicu ne ostavljam. :D
    [​IMG]
     
    edgsi, EL NINO CFC and RED DEVILS like this.
  3. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Haha, negdje sam pročitao da ima neograničen broj side quest-ova, pa se pazi :)
    Nisam siguran stvarno je li tako, jer neću da čitam ništa više o toj igri zbog spoiler-a :)
     
  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  5. Zer0

    Zer0 Aktivista

  6. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Sena likes this.
  7. Zer0

    Zer0 Aktivista

  8. ming

    ming Veteran foruma

    Samo je zrno razuma trebalo da se skonta da od toga nema ništa, Kojima je odjebao Konami radi silent hilla. Čovjek sada ima svoj studio, vjerujem da mu je to zadnja stvar koju bi uradio.
     
    Aldiin likes this.
  9. Zer0

    Zer0 Aktivista

  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Igra ima tako ofiran ad placement za Monster da sam morao ugasiti igru. Ja to donekle ocekujem od B filmova na Netflixu.. ovih prvih par sati je drama dosadno, gameplay cak nije ni los, ali prica da sebi mozak prosviras
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Vidio sam da si poceo igrati. Igra sto vise igras je bolja i bolja. Barem sam ja takav dojam imao.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vidjet cemo, jos je rano. Da je neka druga igra u pitanju, vjerovatno bih izbrisao :D
     
  13. Esh

    Esh HWB

  14. Esh

    Esh HWB

    Kojima:

     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja ga natrpao na 128kg, hoda ko prebijena macka al uspio sam dostaviti :)
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja sam tek motor osposobio, i tu stao. Sve se kanim da nastavim ali ne ide. Impresivna prezentacija, cut scene nisu dosadne ali spoooora.
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Prešao sam više od pola igre, prodam ps4, kasnije kad sam ponovo kupio nisam više mogao naći save i nisam htio opet iz početka, ali mi je i sad žao što je nisam prešao. Jest spora igra, na momente mi je znalo doći da je izbrišem, ali ima tu atmosferu, baš posebna igra u moru copy paste igara. Nije za svakoga, i razumijem sve kojima je dosadna, ali kome legne imat će nezaboravno iskustvo.
     
  18. igor.g

    igor.g Komšija

    Ne vrijedi igrati crackanu, postane jos veci smor, jer fakticki je to offline mode gdje nema nijedne gradjevine sve moras sam postavljati, bez resource trainera nemoguce pogotovo sto vise odmices.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Malo sam razocaran kako igra izgleda na max detaljima. Ili sam ja razmazen sa RDR2.. ili je do narodnjaka. Ali je ovo meni prosjek:

    https://i.ibb.co/t8VYQP9/ds-2020-11-24-00-44-27-869.jpg

    https://i.ibb.co/qBwr27j/ds-2020-11-24-00-41-36-544.jpg

    https://i.ibb.co/59FWMbC/image.png

    https://i.ibb.co/6X1t8xw/image.png

    Daleko od toga da je igra ruzna. Samo nivo detalja, draw distance, teksture i najvise anisotropic filter, su mi tanki skroz. Recimo druga slika na motoru. Teren mutan nakon par metara od njega. A tesalacija kao da je na nekim medium postavkama. Draw distance trave kao na low PUBG postavkama. Renda se 50m i to je to.

    Mislio sam da ce me oduvati. Ako nista, barem ide 70+ FPS vecinu vremena. Nije ni jednom ispod 60. Ne znam moze li se grafika jos nariktati obzirom da su postavke siromašne.
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    RDR2 klasu iznad, ne znam sto si ocekivao nesto na tom nivou kad je igra ima prilicno kratak razvoj. Ima jos masu igara sto bolje izgledaju.