Deus Ex 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by sgtPepper, Oct 4, 2008.

  1. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Platforma PC/X360/PS3
    Developer : Eidos Montreal
    Izdavač : Eidos
    Datum izlaska: decembar 2009

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Nadati se da ne zabrljaju kao što su zabrljali Deus Ex 2
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    o yea,ali odakle ti informacije?
     
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    games.tiscali.cz
     
  4. AdoSA

    AdoSA Komšija

    uh uh ... neki dan bas gledam Deus Ex II CD i kontam dal' da ponovo igram jer je igra odlicna.
    Jedva cekam da trojka izadje mada sumljam da ce to biti uskoro
     
  5. jeretik

    jeretik Komšija

    Ova igra će bit kita kakve nema, zapamtite šta vam kažem
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ok upamtit cemo sta si reko! Cuvaj se ako bude dobra! :mrgreen:
     
  7. jeretik

    jeretik Komšija

    Eh, mislim da svaki ljubitelj prvog dijela vidi u ovim slikama ono što i ja vidim



    "this time around combat won't be influenced by stats, but will rely purely on your personal marksmanship skills. Instead stats will influence "a vast array of fully upgradeable and customisable weapons", and you'll be able to tailor your arsenal to your play style with mag upgrades, scopes and other add-ons.

    What's more, stealth will now rely on a cover system rather than shadows, and damage will be dealt with by a very Call of Duty-style auto-heal. There's probably going to be some debate over those two."

    http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=198546

    :?
     
  8. igor.g

    igor.g Komšija

  9. igor.g

    igor.g Komšija

  10. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Predobro izgleda trailer, ono baš napucana grafika, a kakva ce igra zaista biti vidjećemo ako bog da početkom 2011.
    A najjači je na kraju trailera onaj dijalog:

    -You will never find them.

    -I will never stop looking.
     
  11. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Mislim da ce da u*eru skroz sa RPG dijelom igre tj. da nece biti ni blizu predhodnoj igri :( ... Bas kao sto je Mass Effect 2 zabrljana. Ostaje mi samo da se nadam da gameplay nece biti skroz prilagodjen konzolama ...
     
  12. Pasha

    Pasha Komšija

    Ovdje ljudi već vide budućnost. Deus Ex je uvijek bila fps-rpg. Ne znam samo kakve su to izjave.
     
  13. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Nesto ti nije jasno? ... Ako ne kontas reci pa ti objasnim preko PMa da ne trujemo temu ;)
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    nit mi je mass effect 2 bio los,nit smatram da ce ovdje nesto da useru ;)
     
  15. Pasha

    Pasha Komšija

    Izgleda da tebi nije jasno. Ovdje pričamo o igrama, za sve ostale stvari koje želiš tu je PP.

    btw Forum nije mjesto gdje se dokazuje ''mangupluk''. ;)
     
  16. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Sine kakav mangupluk? Ako ti nije jasno sto mislim da ce "ukakiti" igru da se javis na PM ... To je bila poenta... ;)

    Opet nismo svi isti ali me je par igara koje sam zeljno iscekivao u zadnje vrijeme, u najmanju ruku, iznenadilo u negativnom smislu. Mozda zato sto sam ocekivao da ce napraviti nesto posebno ... ne znam, ali u svakom slucaju bolje mi je ne nadati se nicemu posebnom pa kada igra izadje mogu biti samo ugodno iznenadjen, a ne razocaran :D
     
  17. Pasha

    Pasha Komšija

    Znači da se PM-ujemo kada iznesemo neki stav po određenom pitanju ? Šega.
     
  18. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Vratite se na temu.
     
  19. igor.g

    igor.g Komšija

  20. jeretik

    jeretik Komšija