Deus Ex 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by sgtPepper, Oct 4, 2008.

  1. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Ja sam ga našao nemam pojma gdje, usput prišarafio na onaj machine pistol (čisto da mi ne zauzima mjesto u inventaru) i nastavio sa Ghost furkom i izbjegavanjem svega živog u misijama :D

    Istina, nisam od neke pomoći, ali ne propuštam priliku za hvaljenje Ghost pristupom
    :p
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja ne nađoh taj prigušivač :| Jedva sam laser sight našao...
     
  3. colg

    colg Aktivista

    Ima u 1 gradu kod onih apartman kompleksa 1 diler. Dobro je skriven negdje je na vrhu.
     
  4. vutra

    vutra Komšija

    U DLC-u prigušivač je ...
    [​IMG]
     
  5. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Malo mi je igra bila dosadna, ali to je do gameplaya i grafike. Ali sad kad sam se naviko, igra je predobra. Zaslužila ocjenu 9 na gamespotu. I da, prigušivač sam pronašao u Detroidu u apartmanu...

    Samo je problem što sam prigušivač stavio na pištolj umjesto na automat, ali hajd ionako kad se treba pucati iz automata razotkriven si već i nema potrebe za prigušenjem, to me jedino tješi. :D
     
  6. Esh

    Esh HWB

  7. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Eno na Zavviju su sve tri verzije samo 12 funti, ima već nekoliko dana, ako ne i koja sedmica :)
     
  8. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Podaci o broju prodatih primjeraka. Moram priznati da mi ovo zvuci kao relativno mali broj, pretpostavljam da su barem pokrili troskove razvoja i u plusu, ali definitivno prodaja nije srazmjerna hajpu :)