Deus Ex 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by sgtPepper, Oct 4, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Pasha

    Pasha Komšija

  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Napokon nesto da izadje poslije ove suse :D
     
  4. senad_986

    senad_986 Komšija

    Da li je imao neko ovaj problem i zna li kako ga rijesiti:
    Ovo mi izbaci na prvoj cut-sceni.
    Spustim sve na low/off i opet nista, mada nekad ne izbaci na desktop, ali to je rijetko.
    Moja konfiguracija je Athlon II X4 640, Sapphire 4850 1GB, 4GB DDR3, Windows 7 64-bit
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Jesi li instalirao zadnje Catalyst drivere?
     
  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

  7. senad_986

    senad_986 Komšija

    Jesam, jesam!
    E, problem se rijesi tako da se AA stavi na najvisu postavku. Cudno, ali valjda poprave to patchom.
     
  8. igor.g

    igor.g Komšija

    This latest patch addresses:

    * A frequent issue for AMD/ATI hardware users that can cause the game to crash on startup.
    * Improvements to loading speed. The speed increase depends on machine spec and settings, but loading time improvements of over 50% have been measured on some machines.
    * Some control fixes:
    o Diagonal movement is no longer faster as intended.
    o Adjustments have been made to mouse sensitivity in response to user feedback.
    + Mouse sensitivity for X and Y axis can still be configured separately, but is now consistent when set to default settings.
    + The range of settings for mouse sensitivity has been adjusted to provide for more accurate adjusting.
    + The default mouse sensitivity has been altered to be somewhat less sensitive.
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Igra izasla prije tri dana i vec patch izbacili, jos jedna od onih "pozuzri izbaci igru i uzmi lovu, a kasnije krpi propuste"...
     
  10. vutra

    vutra Komšija

  11. Esh

    Esh HWB

    Novi patch:

     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja prekucao igru bez ikakvih problema i bugova :)
     
  13. vutra

    vutra Komšija

  14. igor.g

    igor.g Komšija

  15. Pasha

    Pasha Komšija

    Sinoć sam završio igru. Odlična igra.
     
  16. Triforce

    Triforce Aktivista

    Instaliro sam najnoviji patch, stavio prerendered frames na 1 i umanjio stuttering, ali na moju zalost jos ga ima :( ne puno ko na fresh instalu. Zna li neko kako da popravim ?
     
  17. jeretik

    jeretik Komšija

    Tek počeo igrati, ali već se vidi da je igra super, posebno sam se obradovao što nije prelagana, štaviše, teža je od prvog dijela.

    EDIT: I samo da priznam da sam pogrijesio, jer sam ranije na temi rekao da ce igra biti losa, jer je glavni dizajner Francuz :D
     
  18. Pasha

    Pasha Komšija

  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ne znam zašto je ovaj Deus Ex dobio tako malo pažnje, ali je izuzetno kvalitetna igra. Valjda što igra nije grafički jedna od najnaprednijih, pa ovima što izvale dosta love za grafičke nije fazon to igrat :S Jutros pređoh igru, zabavio sam se sa jako dugom kampanjom ako uzmemo u obzir konkurenciju, mogao bih još :D

    Nadam se da će praviti i nastavak.
     
  20. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Kako bolan malo pažnje? :)

    Hype je bio ogroman, oni klipovi par mjeseci prije izlaska i to, pa pri izlasku "skandal" sa GameStopom i kodovima za OnLive i sl, a i fino se prodavala, odlični reviewu i sve. Mozda nema na HWBu puno stranica na ovoj temi, ali je definitivno nije prošla nezamijećena :)