DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kad igrate D3 da zajedno haramo? :) Dodao sam sgt. bulla a Tir anasazi daj i ti svoj tag da i tebe dodam.
     
  2. RaP

    RaP Komšija

    BAh nisam upalio D3 otkada sam prekucao na inferno evo upravo se kanim da ga upalim malo
     
  3. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Anasazi#2540
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sad mi se igra s gamepadom xD
     
  7. RaP

    RaP Komšija

    dlc



    blizzard uvjek potvrdi kvalitet kreiranja intro-a.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ako i bude DLC nece izaci prije 2014 god. Sta bi sa PVP, to nikada nisu rijesili, jesu li odustali od toga?
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Je li DLC ili expanzija? Dobar cinematic, standardno, samo šta će biti od igre? Diablo 3 mi nije nešto legao, preću ću ga tek onako, sva sreća pa sam prodao svoju preorder kopiju na vrijeme.
     
  10. rama

    rama Aktivista

  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Malo više detalja o expanziji, ko nije upratio:

    http://www.pcgamer.com/2013/08/21/diabl ... announced/

    Solidano novina će biti, izdvojio bih još i ovo:

     
  12. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Dobar je i ovaj novi najavljeni artisan "Mistique, jer ce se navodno za dobru lovu moci uraditi reroll odredjenih atributa na gearu, a to ukljucuje i legendarys.

    Vrlo interesantno je i sto uvode "infinite paragon level". Ne zna se kako ce to tacno uticati na MF% i GF%, ali u svakom slucaju dobra nadogradnja jer predstavlja takoreci opciju beskonacnog levelinga. Doduse to je za one vrste gamera "which have no life" sto bi rekli u onoj parodiji Southparka na WoW.

    Problem se veliki javlja kod povecavanja level capa sa 60 na 70 jer postoje stotine hiljada igraca koji su silne novce i vrijeme investirali u gear koji ce sada postati bezvrijedan. Gear level cap se dize sa 63 na 73, sto znaci da ako neko hoce da prezivi na inferno MP 5-10 mora imati gear levela 73, odnosno promijeniti kompletan gear cim prije. To je, medjutim, nemoguce za kratak rok ukoliko nemas milione na accountu.

    Takodjer, upitno je sta ce biti sa auction house. Nece ga ukinuti, to su za sada potvrdili ali namjeravaju da ga skroz derogiraju. Uvode se i takozvani "smart drops" gdje ce povremeno iskakati loot tacno skrojen za klasu s kojom se trenutno igra.

    Jedino sto me nervira je sto ce ekspanzija vjerovatno kostati opet nekih 30 - 40 ojrića, a dobijas svega jednu novu klasu za igranje. Ko da gledam, naredne godine kad ovo tek izadje bice jedno 20 miliona crusadera na serverima.
     
  13. fipi

    fipi Aktivista

    Ovo sto su dosad naveli za expanziju da ce imati je smiješno, ali isto su rekli da su iznjeli samo mali dio informacija tako da se nadam da ce bit puno više stvari. Inače, na blizzconu bi trebali iznjet kompletan info.
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja evo sad prelazim igru po prvi put sa WDom, i zanimljivo je igrati. Valjda to tako nakon svih patcheva :D Mada sumnjam da ću igrati dalje nakon što pređem na normal.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Je li ekspanzija full priced ili? Ako je u pola cijene, rado cu uzeti samo jednom da predjem.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    40€ najvjerovatnije.
     
  17. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Sve je to kul ali tu ekspanziju bih uzeo u razmatranje samo da je dijele dzabe jer D3 jos uvijek nije igra koja je "obecana" igracima prije izlaska (od koga je, usput, proslo 15 mjeseci). Ne kazem da se nije dosta uradilo u tom vremenu ali smijesno je kad se uzme u obzir da je za dodavanje banalnih stvari poput "identify all" opcije trebalo godinu dana.

    Cudi me da se niko od likova sto su placali $$$ za iteme ne buni sad kad su se pojavile ovakve slicice:
    [​IMG]

    Kako li se sad osjeca onaj jelen sto dade 12.000$ za Echoing Fury prije par mjeseci, pitam se.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

  19. Esh

    Esh HWB

  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Igrao sam malo sinoc na PS3, i ispalo je bolje nego sto sam mislio. Lokalni multi je nezgrapan doduse i zahtjeva da svaki igrac ima svoj user account na konzoli...