DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    meni se svidja, valjda navika sa SNESa da imas totalnu kontrolu cijelo vrijeme, bez da klikas pa figura odradi zadanu komandu za par sekundi.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  3. extibo

    extibo Komšija

    Ako nista, krenuli su pravim putem.
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nadam se da ce i ova ekspanzija valjati cemu, a ne samo par sati gamepleja.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma


    Pa i vanilla D3 sam prešao za <15 sati. To se naravno da omnožiti ako se igra sa više charova i na većim težinama, ali ipak kratko iskustvo.
     
  6. BoLa

    BoLa Aktivista

    odlicna izmjena sto se tice AH!

    D3 je meni odlicna razbibriga, kad dodjem s posla, D3 + kafica, slusalice, muzika odvrnuta i deri hardcore ili inferno :D
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Lako je tebi, dođeš kući prije 15h 8)
     
  8. BoLa

    BoLa Aktivista

    cuj hatera ovog, kako ba dodjem prije 15 kad mi je radno vrijeme do 16:30 ? :mrgreen:
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Pa to i jeste suština pitanja? :D
     
  10. fipi

    fipi Aktivista

    Evo samo da napisem, a vjerovatno vecina zna, kako da se diablo 3 RoS ekspanzija jeftinije kupi. U biti kupis US kljuc i naljepis ga na EU account. Ja sam tako sebi uzo i jos 2 jarana. Originalni post gdje sam ja ovo vidio je na diablofans forumu : http://www.diablofans.com/forums/diablo ... aper-in-eu

    1. Login to your Battle.net account and click the ROS expansion
    2. In the upper corner change Europe region, to Americas
    3. Find the ROS expansion again, this time it's listed in $
    4. Pick your version and purchase it as GIFT, then send it your email
    5. Apply the given code to your EU account (I have a RU account and it worked)
    6. Enjoy your extra 20€ (for Digital Collectors)

    Uglavnom fercera, a i legalno je tako da nema nikakvih problema. Umjesto 40eura ekspanziju platis 40$ i ustedi se 20tak maraka. Ja sam kupio normalnu verziju, nisam ovu Digital Collectors. Eto toliko od mene.
     
  11. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ko do sada nikako nije uzeo Diablo III moze proci dosta povoljnije. Sa ovih 40€ ili 40$ za RoS ekspanziju + Diablo III za 19€ (trenutno akcija) dodje na isto ko kad smo mi prvih dana od izlaska D3 placali 60€ za go D3 bez ikakvih patcheva, fixeva i ekspanzije. Preko B-Neta doduse, jer su ovi koji su narucivali kljuceve preko online game shopova i tada dosta povoljnije prosli.

    Nakon duge pauze od gotovo sedam mjeseci ponovo se zaigralo pod patchem 2.0.3 i mogu reci da su definitivno vratili igru iz mrtvih, pa ako jos uspije i ekspanzija imat ce se sta igrati narednih mjeseci. Ima nevjerovatno mnogo izmjena koje su potpuno osvjezile gameplay:
    1. Ukidanje AH i GAH
    2. Infinite paragon leveling i uvodjenje Paragon 2.0 sistema koji ubacuje jedan kompletan novi i dodatni leveling sistem. Neke stvari poput Attack Speed, Resistances i sl. imat ce level cap 50, medjutim stvari poput core atributa STRi VIT moci ce se levelovati neograniceno (uz naravno sve teze i teze napredovanje ka vecim paragon levelima).
    3. Ukinute u cijelosti dosadasnje tezine Normal, Hell, Inferno, Umjesto toga pet novih nivoa tezine gdje se jacina protivnika skalira prema jacini igraca automatski.
    4. Adventure mode koji krece sa RoS ekspanzijom i koji b mogao biti kljucan za ozivljavanje Diabla III i povratak igraca. Ko jednom predje igru od Acta I do V ne mora vise nikada igrati Quest mode vec moze farmati gdje god zeli sa aktiviranim svim Waypointovima
    5. Izvrsena potpuna revizija skillova i svih pet likova (najmanje pri tome Witch Doctor, najvise Barbarian i Wizzard), sada ima znatno manje bezvrijednih skillova koje niko ne koristi cime se otvorio prostor za mnogo vise buildova
    6. Svi itemi postaju Bound on Account (ovo bi doduse moglo ugroziti trgovinu), ali zato nema vise "pay to win" sto je kljucni doprinos
    7. Uveden potpuno novi loot sistem 2.0 sa znatno vecim drop rateom, posebno legendary itema koji vise isu bezvrijedni i koji u pojedinim slucajevima (sa specijalnim atributima navedenim narandzastom bojom) mogu biti build changeri
    8. Uvode se noviteti poput nephalem riftova, mijenja se Infernal Machine u RoS ekspanziji
    9. novi Artisan Mistique i transmogrifikacija itema koja relativno bezvrijedan item poput oruzja sa slabim damageom moze uciniti jako mocnim tako sto modificira base damage ili doda attack speed ili ...
    10. Unaprijedjen Battle.net, uvode se klanovi s tim da jos uvijek chat sistem nije najfunkcionalniji
    11. RoS ekspanzija donosi novu klasu Crusadera (ala Paladin iz DII) i novi Act V koji ce biti pozamasan, kao i novi level cap )lev. 70) + dodatni slot za cetvrti passive skill
    12. Rebalansiran monster density, tako da sada nece citava planeta farmati Act III, Breached keep i sl. vec bilo gdje da igrate imati istu ili priblizno istu gustocu protivnika
    13. Rebalansirani afixi elitnih protivnika (yellow / purple) i njihovih miniona, izbaceni neki stari poput indestructable minions (jos sa stari patchem ukinuto), ubaceni drugi novi afixi (npr. Wormhole), gdje je sada ubjedljivo najveci damage na Fire Chain afixu. Ima medjutim novih legendary itema koji potpuno anuliraju ovu ili drugu vrstu damagea.
    14. Potpuno izmijenjen i unaprijedjen crafting sistem koji bi navodno igrace trebao mamiti da sto vise craftaju iteme, uz dodatnu paletu novih crafting materijala

    Po meni je za sada jedini minus sto je za ekspanziju koja kosta 40$ ili € realno trebalo dosta vise sadrzaja ubaciti i eventualno jos jednu klasu, te cinjenica da ce trade biti jako ogranicen i da to moze otjerati opet jednu povecu bazu igraca kojima je to bio glavni cejf. Ko se bude kacio da igra, ja sam pod nikom Anasazi#2540, uglavnom navecer u terminima od 18:00h do 20:00 ili iza 22:00h, pa da przimo MP.

    Trenutno guram svog starog Barbariana iz prosle godine upgradeovanog sa gearom iz novog patcha, tako da mogu dobro tankati batine na levelu Torment II i dobro bi dosao u grupi kakav Wizzard ili Deamon hunter kao damage dealer. Halalite na silnoj englestini, ali neke stvari je besmisleno ili nemoguce prevoditi :) .
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zvuci odlicno. Skinut cu vecereas opet, mada mi se exp cini malo precijenjena. Vecina contenta je u tom megapatchu.
     
  13. fipi

    fipi Aktivista

    Dobar je patch, jos ce bolja bit expanzija, samo bi meni bilo dobro da su recimo ostavili gold AH ali samo za gemove i crafting mats, a sve ostalo iskljucit
     
  14. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Evo i ja sam baš nešto gledao da skinem i zaigram. Dajte podijelite svoje Bizz tagove da vas mogu dodati u FL.
     
  15. rijads

    rijads Aktivista

  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Evo i moj profil pa dodajte ko nije
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Reventon-2722/hero/546655

    Inace je igra sa novim patchom dozivjela preokret, puno zanimljivije je sada igrati, mozes uletiti u grupu od tri-cetiri lika koja vec deru neki act, iako nisu u prijateljima. A prvu noc odmah legendary itemi ispadaju, fantasticno :)
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Legendarni meni padaju odprilike svakih sat vremena. Ko farma, vjerovatno ih nekolko padne u sat vremena.
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pa dobro ja i igram sat vremena na dan, nema se vremena vise :)
     
  19. rijads

    rijads Aktivista

    fin je drop na +400% padaju svakih 30ak min
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Pokrenem nakon mnogo vremena Diablo3 i vidim da su ukinuli Venom hydra?!