DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    I pored tih patcheva opet imam problema navecer sa diskonektovanjem. Sinoc sam imao dobar run i na sred mape me diskonektuje, kada sam se ponovo ulogovao sve ispocetka, i naravno ono sto nisam stigao pokupiti od itema izgubljeno.
     
  2. vedadb

    vedadb Novi član

    iako je mozda poruka za oglase, ovdje mozda prije vidite:

    ako neko zeli da proda diablo 3 account, neka se javi na pm.


    hvala :smt006
     
  3. Esh

    Esh HWB

  4. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Kakvo je stanje igraci, gura li ko inferno Act III ili IV i koji vam je recept za uspjeh?

    Ja sam zapeo na Act II i nema dalje dok kakve opreme ne kupim na AH, jer ovo smece sto nadjem kroz drop nije vrijedno spomena. Bez problema idem dok ne naletim na elite i champions packove sa plague, desecrator, fire chains ili arcane enchanted atributima, a takvih je na svakom cosku.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma s obzirom da su nerfali drop-rate, sad se mora kupovati na AH. Prije trcis od chest do chesta dok ne nadjes nesto dobro i kad tad budes spreman za inferno. Sad forsiraju da se kupuje sa AH.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Svako koga znam, ukljucujuci i mene, su odustali od igranja D3.
     
  7. rijads

    rijads Aktivista

    Ako ima neko novi da je tek uzeo igru, ili zeli ispocetka sa novom klasom igrati, nek me doda: lowbeat#2699 (bolje sa nekim preko ts-a nego random likovima)
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Evo dodao sam te, hajd da rokamo malo. :)
     
  9. rijads

    rijads Aktivista

    poslao sam ti pm.
     
  10. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Jesu drop rate nerfali, ali i dalje imas za level 60 karaktere Nephalem Valor stackove i kad nabacis pet komada i krenes lomiti npr. katedralu na inferno nivou, za manje od 5 minuta napunis inventory rare itemima. Naravno izbjegavas pri tome sitnu buraniju ne troseci vrijeme na njih i samo trazis packove. Samo je problem sto i u toj opciji na 100 itema nadjes jedan koji je priblizno iskoristiv za tvoj stil igre. Nema nista bez AH.

    Btw. nadjoh u medjuvremenu jedan vrhunski build, za one koji hoce da lome infreno sve actove bez problema. Radi se o Kripparrianovom Barbarian WW buildu. Ima na tubeu mali milion videa za ovaj build.

    Pici li ko inferno Act 1 da se udruzimo malo?
     
  11. Esh

    Esh HWB

  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  13. Esh

    Esh HWB

    Definitivno je vrijeme i da se zamijeni kreditna kartica, online kupovine prebace na debitnu/shopping karticu..
     
  14. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Problem je sto je i shopping kreditna, ako mislis na "Rajfhajzenovu". Najbolja je moja taktika, zaduzis se do daske i let them try :mrgreen:
     
  15. BoLa

    BoLa Aktivista

    Kolko vidim kod igraca u EU su kompromitovani samo emailovi. A sto se tice kartica, kreditna ga dodje kao najsigurnija cisto iz razloga sto imate 40 dana(odokativno) da otkazete transakciju ako je sumnjiva. Inace sam presao na paypal al mi je na battletnu svejedno ostala upisana CC :S

    Jebaji ga :)
     
  16. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ja svaki put kad placam online koristim fake visa info koji kreiram preko net banke. Broj vazi samo jednu tranzakciju za sumu koju navedem. Ne moze sigurnije.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
     
  17. p4ja

    p4ja Komšija

  18. Esh

    Esh HWB

    Pet poruka iznad tvoje se o tome diskutuje :)
     
  19. p4ja

    p4ja Komšija

    jbg nisam citao. sry
     
  20. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018