DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. becke

    becke Aktivista

    Ako imas original, javi se da igramo na b.net-u, jos uvijek imam sve iteme i likove od prije. :D
     
  2. jeretik

    jeretik Komšija

    Ja sve likove brisem, svaki put kad instaliram, pocnem iznova
    Necu imat vremena za MP, anforćuntli. To će bit samo ono antistresno
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jel Diablo 2 i dalje nije moguće igrati na rezoluciji većoj od 800x600? Planiram ponovo instalirati, ali zadnji put na 12x10 rezoluciji je izgledalo loše, pa reko da nije izašao kakav patch ili nešto slično?
     
  4. jeretik

    jeretik Komšija

    Ima nekakav high resolution mod, ali pazi da ne skineš sebi virus sa njim :D
    Izgleda da radi. Ja to ne koristim, jer ne vidim smisao u tome, ne želim izgubit vid na presitnim ikonicama.
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma


    Kao sto nisam ni ja wow smio da kupim, pa sada lock 6.4 gs, full pvp :p
     
  6. becke

    becke Aktivista

    Bez sumnjivih dodataka igri nije moguce na vecoj od 800x600.
    Ako namjeravas igrati na b.net-u, preporucujem da ne skidas takve stvari, jer svako malo naleti banwave, pa ostanes bez accounta i cd key-a.
    Ne dopustaju nista sto je "third party".
     
  7. Esh

    Esh HWB

    To je sve vrijedno spomena na keynote BlizzCon sesiji danas. Mogli su nas makar pocastiti datumom izdavanja.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    nek nisu,lakse mi je kad ne znam tacan datum izlaska :D
     
  9. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. jeretik

    jeretik Komšija

  11. zoi

    zoi Veteran foruma

  12. jeretik

    jeretik Komšija

    Nije osvjetljenje poredano svugdje, vidis da ima screenshotova iz editora direktno
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Mogu samo reci da ako je ovo autenticno iz 2005. godine - D3 je izgledao opako za to vrijeme.
     
  14. senad_986

    senad_986 Komšija

  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ma obje su svijetle,samo što je ovaj novi šaren,za razliku od D3 2005.Ni meni ne odgovara to blještavilo previše,npr Titan Quest nisam mogao,ali baš nisam mogao igrati radi žutila i blještavila,oči mi suzile od gledanja u to,valjda neće tako biti i sa Diablom :|
     
  16. Esh

    Esh HWB

     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ovo cekam ko ozeblo sunce, jeste da je Blizzardu trebalo puno vremena, ali siguran sam da ce biti maksimalno ispeglana igra kao i Starcraft II.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    S tim sto je vrlo vjerovatno da je ipak necemo vidjeti ove godine.
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Neka bude beta bit ce dobro, a cekali smo toliko godina, jos jedna je nista :)
     
  20. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017