DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. RaP

    RaP Komšija

    Evo ja se kladim po cenera da ce imati manje odkoda nego Duke Nukem Forever ;)
     
  2. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ljudi znate i sami da blizz ne najavljuje izlazak igre ... Izaci ce kada bude gotova :)
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

  4. AdoSA

    AdoSA Komšija

  5. Esh

    Esh HWB

    Pa to se znalo odmah nakon najave nove WoW ekspanzije, odnosno odgadjanja izdavanja prve kampanje za SC2.
     
  6. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

  7. extibo

    extibo Komšija

  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    nerealno mi je to previse ;) ako pogledamo kvantitet videa i ostalog materijala za SC2 i D3,smatrati da ce izaci u par mjeseci mi nema logike :)
     
  9. extibo

    extibo Komšija

    Zivi bili pa vidjeli. :D Ima jos nekih 7 mjeseci do "oficijelnog" launcha, sto i nije malo.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    L: http://pc.ign.com/articles/106/1067254p1.html
     
  11. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Dešava li se išta živo na temu trice, nevjerovatno da od oktobra nema novih postova, a i njihova oficijelna stranica kao da je zaledila prošle godine.
    Ucrvah se čekajući, ne mogu više ovu dvicu strugati, koliko god da sam zaljubljenik Diabla.
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    E3,WWI,Blizzcon,tu moze bit novih informacija ;) mada smatram da ce se sada vise skoncentrisati na Starcraft 2 promociju i Cataclysm :)
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Ma nece izbaciti neke detalje, imaju BlizzCon.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Promjene u health sistemu: http://us.blizzard.com/diablo3/world/systems/health.xml
     
  15. becke

    becke Aktivista

    Samo da ne bude previse nabijena cijena originalu, da si ga mogu priustiti.
    Igrao sam 7 godina D2 na battle.net-u i stvarno mi je bio dozivljaj igrati multiplayer.
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    upravo :| da ne moram izvalit 150 pa i vise kermi da bih igrao na BNETu :roll:
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Nema informacija o tome da ce biti neka mjesecna pretplata. Sama igra bi trebala kostati 60 dolara.
     
  18. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ja diablo 3 ne smijem kupiti :) Ne da ne mogu priustiti ili nesto slicno, jednostavno ne smijem.
     
  19. becke

    becke Aktivista

    Ako bude mjesecna pretplata, nema mene u D3 svijetu.
    Postoji mnogo pametnijih stvari na koje bi mjesecno davao 20-30 KM od igre, ipak su to samo pixeli, koliko god mi draga bila. :D
    Nadam se da ce kostati nesto ispod 60 dolara, to sa postarinom je meni iznad svote koju bi bio spreman da izdvojim.
     
  20. jeretik

    jeretik Komšija

    Evo upravo nakon ovosedmicnog posla i ispita se spremam da instaliram Diablo 2.
    Oko Diabla 3 nisam uzbudjen nimalo! Previse lici na ostale akcijske RPG-ove.