DotA 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by zoi, Oct 14, 2010.

  1. CoR3

    CoR3 Novi član

    Da li neko slučajno ima viška invite? Prijatelj mi se zarazio, stalno visi na mom accountu, a volio bih da zajedno možemo igrati. Hvala :)
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Trenutno moraš imati invite da bi igrao, jer nije dostupna svima, još uvijek. Zganjaš od nekoga ko ima ili nabaviš alternativnim načinima. Kad ispuniš taj survey, ako dobiješ invite, uz njega bi trebao dobiti još dva invitea, pa podjeli s rajom :D
     
  3. p4ja

    p4ja Komšija

    pa ispunio sam evo,poslao. imas li ti? ili si podeleo?
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    I ja sam dobio ovdje na forumu ;) Sad ti preostaje samo da čekaš i nadaš se.
     
  5. p4ja

    p4ja Komšija

    de mi reci jel ima tauren chiftena?
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    ne, još uvijek, to tek treba da ubace. Inače to i nije nešto popularan heroj, već duže vrijeme, tako da i ne žure puno s njim, ma da ima concept art na netu, zvanični.
     
  7. p4ja

    p4ja Komšija

    ma joj,kakko nije popularan, genker pravi,sa njim bas uzivam
     
  8. efo

    efo Komšija

    raja, imal' ko invite za ovo cudo, da posalje?
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ma ima sad tog dosta, vidi da zamjeniš za nešto na steamu ili zamoliš na nekom od fansiteova. Ako baš ne mogneš naći, možeš nabaviti za 5-10 KM ;)
     
  10. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ja sam davno dobio Dota2 invite i razocarao sam se u igru.
    Da li zbog toga sto ja ne mogu da se privikinem na ovo ili jednostavno mi igra ne paše.
     
  11. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Stavis je samo u wish listu kao ja. Dosao mi invite 15 dana nakon toga.
     
  12. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Kako mislis ne mozes se priviknuti? Jesil igrao sta drugo iz ovog zanra pa ti cudno ili?
     
  13. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pa običnu dotu igram 5 godina. Igrao sam LoL ali ovo teško ide. Iskreno nisam se puno ni trudio.
    Odigrao sam mozda 5 sati Dote 2 i ostavio.
     
  14. extibo

    extibo Komšija

    DotA 1 je nešto brža od 2. dijela. To je moja jedina zamjerka.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Do tebe je.
     
  16. Kuglaa

    Kuglaa Novi član

    Ma igra je sila, svida mi se i ovo sa free itemima sto dobijes jer toga nema ni u LoL ni i u Hon-u.Prestao sam igrati LoL jer je za djecu,svaki novi heroj bude op da bi ga bolje prodali i onda ga nerfaju kasnije, i HoN.Dodajte me na steam pa da odigramo nekad nick kugla24.
     
  17. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    LoL te iskvario :)

    I meni nekako trunku sporije ide nego Dota 1 (i HoN), pa je i meni na momente cudno malo, doduse nisam puno ni igrao, ali ovo ostalo su mislim sve fino ubacili iz Dote i nadogradili sto je trebalo.

    Zoi ima preko 600 sati Dote 2, njemu je legla haman :)
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Last edited: Feb 11, 2018
  19. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Znam da je been a while igra li ko jos od raje ovo :) ja dobio invite pa rekoh da vidim ima li naseg zivlja pored siline rusa :) nick je Joelogavina pa eto dodaj te ako ko suta :)
     
  20. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Jos uvijek treba invite znaci...

    Sent from my GT-I9100G