DVD-player

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Rodjo, Jan 10, 2008.

  1. Rodjo

    Rodjo Aktivista

    Do 150 KM, da cita divx-e sa DVD+R
    Koji je najbolji?
    Ima li neko iskustva sa ovim Quadro 933
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Imas Samsung/LG kombinacije za manje para...
     
  3. Rodjo

    Rodjo Aktivista

    gledo sam ovaj quadro933, ima bukvalno sve, cita sve, a cijena mu je 95KM u mobil mediji, pa ako neko vec ima ovaj player nek napise sta o njemu, bio bih zahvalan. nesto mi prejeftino za one opcije koje nudi...
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Kakav Quadro crni... To je kvalitet kao Roadstar/First/Classe. Ganjaj LG/Samsung kombinacije kako je baha reko. :)
     
  5. drdamir

    drdamir Aktivista

    Imaš i Sony u Mobil mediji za nešto malo preko 150KM. Glavobolja free solucija.
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Ako gledas Divixe nemoj sony ni na poklon, vece govno nisam vidio u zivotu.
    Uzmi neki Pioneer nabaci modani firmware i pici.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    kome je cijena bitna, tesko ce izdvojiti 240KM za najslabiji Pioneer.
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    evo divixaši naokolo se kunu u vivax i quadro.
     
  9. Rodjo

    Rodjo Aktivista

    Kupio sam ovaj Quadro, i ne znam sta da kazem:)
    Nista posebno, raja ga je toliko nahvalila, ali nije istina da cita sve.
    Cesto mu se desi da prekine u po filma i da se resetuje.
    Zatim isti problem i kad se gleda preko USB-a.
    Onda zna se desiti kada nakon USB-a ubacim cd da zastopa, pa ga moram ugasiti.
    Mozda je do firmwera, ko ce mu ga znat, a mozda i do toga sto sam przio filmove na 16x.
    Uglavnom ako nastavi ovako zezat odnijecu ga na reklamaciju
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Raja je uglavnom gomila neznalica kojima je svejedno gledali vhs, divx, dvd, bluray.
    Sretno sa reklamacijom, ali bojim se da si kupio losh proizvod.
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Znas kako je to kod raje, on sto ima valja. Gdje ce reci da je kupio nesta lose, misim halo ba Quadro i DVD :lol:
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    jah, ko sa monitorima "ja ga imam i meni super radi, prezadovoljan sam". a lik garant nije nikada cuo za temperaturu boja ili D65 skalu. pukne mu "torch" mod dok oci ne iscure. :lol:
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    to je danas najzalošnije... baš sam se na pce zakačio nešto oko toga. iskreno mi se bljuje od pokreta "imam 2 x 500gb diskova i kupujem još toliko iz očitih razloga".

    dajem 80gb divx za jedan pošten film na dvd formatu proveden uvečer uz kokice i ne-brigu hoće li mi sad titl očitati ovako, hoće font biti onakav, hoće mi iskočit membrane kod explozija, hoće mi freezat i tako dalje.
     
  14. JVC

    JVC Overclocker

    Dosta smo na pce zakuhali necemo i ovdje (Pioneer protiv ostalih) :lol:
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nama naravno ni u dzep ni iz dzepa, ali ko je tanak s lovom uzece Sony ili Samsung. Pioneer nije duplo bolji koliko je i skuplji, i on ima svojih problema. Svakako PS3 brise pod i s tim Pioneerom. :lol:
    Hakeru - ne mozes ti napisati toliko ogorcenih postova koliko ih ja mogu izbrisati. Sta cu ti ja, zavrni rukave... :smt005
     
  16. drdamir

    drdamir Aktivista

    Stara narodna, po ko zna koji put: "Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari."
     
  17. JVC

    JVC Overclocker

    Najeftiniji Pioneer je oko 140 KM. DV-300.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ne znam gdje se nalazis, ali ovdje nije takva situacija sa Pioneerom, kako u Robotu tako i u Rasi (osim ako to nije pretproslogodisnji model nisam upratio).
     
  19. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Ja imam SONY DVP-NS33 sto se tice divx-a karanana titlovi mali ubiboze , a kupio djetetu VIAX-a za 60 kmica bolji za divxe deff ,veci titlovi , bzre cita i otvara vrata , ako imate jos neke prijedloge recite jer uskoro planiram uzeti neki ito bas za divix-a mozda neki pioneer ili tako nesto ali da su titlovi veci
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pioneer po zelji. Ne mozes mnogo pogrijesiti. Mozes potraziti jos model sa usb-om, pa ti disk i ne treba - gledas film sa sticka.