DVD-player

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Rodjo, Jan 10, 2008.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Da ne otvaram novi topic, samo da pitam kolika je trenutna cijena (i gdje) Pioneer DV600 dvd playera posto mi je ovaj krsh crk'o. :smt004
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    Imas u Rasi kosta 295KM.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nabiju cijene za sve uredjaje po obicaju, sto znaci da bi se na "normalnom" mjestu mogao uzeti za 250KM. Da mi ne treba SPDIF, rado bih uzeo DV400.
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Neces ga nigdje drugo naci osim vani, ja sam trazio mjesec dana i nakraju kupio u Rasi jer gdje sam god uspio nesto naci bilo je skuplje jer je Rasa uvoznik.
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    300km za dvd player? Baha uzmi HDDVD player, ima ih pravo jeftino po netu :lol:
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    ma vidiš da je njub, uopće nije u toku :D
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Fakat bih uzeo HDDVD player kada bi ih bilo u blizini, jer im se cijene krecu oko $100 (HD-A2), a filmovi za $10. Uglavnom imaju bolji upscale od ovih regularnih. :smt003
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    To ti kazem, dobijes spravu na limitu. Pored filmova sto je izaslo ima upscale bolji od dvd playera.
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Vlado laze. :lol: Ovaj player je 230KM. Maloprije svratio da pitam.
    Enivej, odlucih se na kraju za Philips 5980/12 zbog Divx podrske (a ne moram se oznojiti da ga napravim "region-free" kao sto je slucaj sa Pioneerom), a imam najvise (neodgledanih) filmova upravo u ovom formatu. Kad bude neko isao u Njemacku jos ga nafatam da mi donese onaj HDDVD player za 100E, plus nekoliko filmova. :wink:
     
  10. JVC

    JVC Overclocker

    Tako je kod njih, zoves kazu jedno a kada odes skroz drugo, nego jeli taj philips iz IT-a ili si negdje drugo pazario i koliko je love.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uzeo u Eurospletu (ostavio dio love, dok im ne stigne nova tura robe), a kosta 169KM. Ima sve sto mi treba - divx, hdmi, 1080p, usb; a i izgleda bolje od vecine Samsung/LG ponude.
     
  12. JVC

    JVC Overclocker

    Znam kako izgleda gledao sam ga na netu, jesili probao zakaciti eksterni hdd na usb.
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne mogu nista probati dok mi ne stigne, posto nisam htio onaj primjerak iz izloga. Uglavnom potvrdjeno je na netu da USB uredjaji rade (moraju biti FAT32), samo je problem kod nekih stickova koji vuku previse struje, a port na 5980 daje minimalne kolicine struje.
     
  14. JVC

    JVC Overclocker

    OK. Hvala
     
  15. dHM

    dHM Aktivista

    pozdrav svima, ovih dana sam opet trazio kucna kina i napokon sam nasao dva modela sony-a sa usb portom, al oba citaju samo slike i muziku sa usb-a. tako da sam od sony-a definitivno odustao, tako da mi ostaje ili htpc (mnogo skuplja varijanta) ili neko drugo kucno kino, pa kad ste vec kod tog philipsa htio bih pitati ukoliko neko zna nesta o PHILIPS HTS3357, taj sam vidio u Eurospletu kosta nesto vise od 400KM, svaki savjet je dobro dosao. da napomenem da bih najvise gledao divix-e sa usb-a, tako da mi je to prioritet. hvala
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Radije ganjaj kakav dobar dvd player i neke pc zvucnike srednje klase. Dobices isto tako dobar setup...
     
  17. JVC

    JVC Overclocker

    Ili nabavi HDD media player (bilo je na market.ba oglasa) spojis na tv i kakve pc zvucnike i radi ko zmaj relativno jeftino.
     
  18. dHM

    dHM Aktivista

    ok, a interesuje me je li ono kucno kino ne valja, ili mislite da mi je nepotrebno za divix. a na koji player mislis i koje zvucnike otprilike? a imam neku odbojnost prema tim noname hdd media playerima, vidio sam o cemu se radi i nije mi bas "leglo", hvala u svakom slucaju
     
  19. JVC

    JVC Overclocker

    Ako hoces da vrtis divixe kako treba onda Pioneer DV-400 cita sve zivo cak i poklopac od argete ako treba. :D
     
  20. dHM

    dHM Aktivista

    Hvla na preporuci, najvjerovatnije cu taj pioneer uzet, samo sam sad malo previse para rasijao, pa cu morat pricekat koji dan. Jos jednom hvala obojici :wink: