DVD-player

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Rodjo, Jan 10, 2008.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Dosao mi je jucer Philips 5980. Dovoljno je da kazem da je upscale dvd filmova opako blizu kvaliteti istih na PS3, ako ne i isti u nekim slucajevima (sve ide preko HDMI-ja naravno). Ugodno se iznenadih kvalitetom slike i cijenom, kao i brzinom (neuporedivo brze od Samsunga i Sonyja) ali isto tako neugodno kvalitetom daljinskog. :mrgreen:
    Koga jos nesto interesuje, nek' pita. :smt006
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    kad se ja sjetim svoje životinje kako je svirala... nažalost njegov hdmi nikad nije dočekao digitalni panel. inače nasljednik legendarnog 963sa koji je svirao običan sa upsamplerom van pameti (po pričama, nisam slušao).

    samo ću reći da je u jednom trenu u audio klubu bio u head-to-head sa denon sacd playerom od ~2k€... denon ga je nadsvirao za nešto sitno, ali košta i skoro 5 puta više tako da se moj mališa dobro držao.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sjecam se ovog modela. Mnogo dobra stvarka. Za SACD imam PS3, ali audio zafrkancije ostavljam zadnje, prvo video. :mrgreen:
    Za sve sto nabavim slijedece (vjerovatno X360) trebace mi solidan HDMI splitter, jer sam iskoristio ova dva sto imam. Nekad sam mislio "ma dva porta su i previse"... :smt005
    Nabacio sam mu isto tako posljednji fw, utipkao region free kod, i eno sada ona Star Wars kolekcija ceka da bude pregledana po ne znam koji put. :lol: Samo odgledah origigi Transformerse i moram reci da kvalitetom ne zaostaje skoro nimalo za ovim 720p mp4 trailerom.