Euro Truck Simulator 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by kolinsb, Sep 20, 2012.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    a na nizbrdici je retarder obavezan. motornu kocnicu rijetko koristim, jer igram s volanom, pa mi je zajebancija to na tastaturi, a na volanu nemam mnogo tipki (ima ih 6 svega, paljenje, kratka svjetla, duga svjetla, sirena, cruise control i brisaci, i dva hepeka sa strana za zmigavce), tako da i retarder ukljucujem na tastaturi, i onda se svako malo moram skloniti ruke s volana i pritiskati na tastaturi :D
    jedino kontam da brisace i sirenu sklonim, a na te dvije tipke dodam retrder, jednu za up, a drugu za down. svakako rijetko trubim, a i kisa rijetko pada :D
     
  2. heroic

    heroic Komšija

    Ja sam mislio da sam ja lud za Flight Simulatorom, ali kamioni :roll:

    Je li real time igra?
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    igrao sam ja flight simulator neko vrijeme, imam ga i original + acceleration pack :D
    vrijeme izmedju gradova je ubrzano, dok je u gradovima realno. znaci van grada svakih 3-5 sekundi prodje 1 kilometar cini mi se.
     
  4. RaP

    RaP Komšija

    Kolins vozi sve kamione, avione, brodove, helikoptere, space shuttle, vidim ja ponekad zagleda i onaj kombajn na nebandan flats u BF 3 konta da i to isproba :smt005
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    Hahahhahahha
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma duvajte ga obojica, mene ste nasli prcat' :smt003 :lol: :lol: a dobri su i kombajni u farmining simulator :lol:
     
  7. Majesco

    Majesco Aktivista

    Pojavio se problem sa patch-om 1.4.1, kad uzmem turu da vozim, ne predem ni 20 kilometara, jednostavno mi se resetuje i to je izgleda zbog ovoga sto su ubacili (The game will reset jobs whenever it detects certain changes in data), e morali su nesto usrati, prijasnja verzija 1.3.1 nije imala ovaj problem.
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa neki te mod kajla. kreni metodom eliminacije jedan po jedan ispitivati. ipak vecina modova je nastalo prije patcha, pa je ocekivana nekompatibilnost.
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ko nema volana, moze sebi da napravi



    :lol: :lol:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. Majesco

    Majesco Aktivista

    Koji lik, jedino sto je vola dobro osmislio, samo treba smanjiti DPI da ima sporije reagovanja, ove pedale su koma ziva. :smt005 :smt005


    BTW:
    Rijesio sam problem, imao sam mod za skidanje brzine u folderu samo ga nisam koristio, mada sa ovim patch 1.4.1 ubacili su da se moze ugasiti limiter, usput sam reinstalirao igru.
    Sad sta je od ovo dvoje pomoglo ne znam, glavno da radi sad.
     
  11. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Koja je ovo zaraza, odavno se kanim da probam igru, i jucer sam cijeli dan vozao kamion heheh Zaradio vec ~90K €, veceras ima da se navozam da kupim sebi neki pismen kamion :)
    Kako skontati gdje su ovi radari, odrase me kazne za prekoracenje brzine? :) Imate li neku preporuku za volan, a da nije plaho skup, da ne pravim neke alternative kao na ovom videu :D
     
  12. Majesco

    Majesco Aktivista

    Kad kupis kamion i garazu, zaposlis par ljudi i kupis im kamione, dignes kredit, e tek ces onda da vidis koja je to zaraza. :mrgreen:
    Kamere obicno budu obiljezene sa strane, a isto ako vidis ogranicenje brzine, obicno za nekih 500 metara bude kamera.
    Evo ovakve znakove moze vidjeti pored puta, koji obiljezavaju da je kamera blizu.

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    oznaka za radar ti se nalazi odmah iza znaka ogranicenja brzine, i obicno se nalazi na malom stalku visine nekih pola metra od zemlje. To je bijela tabla sa crnim slovima i slikom kamere :)
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Evo jos jedne skalamerije :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Moze li se podmititi policija ? :mrgreen:
     
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Vjerovatno moze al tek na turama kroz Bosnu :D
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    La bella Italia.
     
  18. RaP

    RaP Komšija

    nas steamu za 7 eura pa eto ko hoce da malo voza kamione sa kolinsom :)
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Kako ce vozat' kamione sa mnom, kad je igra samo SP :mrgreen: :mrgreen: :p
     
  20. RaP

    RaP Komšija

    bah jedino zbog cega bi bilo vrijedno uzet ovu igru jeste da tebe izguram sa ceste :smt005