Euro Truck Simulator 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by kolinsb, Sep 20, 2012.

  1. kio

    kio Komšija

    steam: kio50
    Samo izbaci zmigavac i cekaj, pustiti ce te neko iz suprotnog pravca. Moras malo cekati :smt006
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    sorry drug, ali steam ne moze pronaci taj nick...
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    izasao beta patch 1.11 na steamu. Dosta izmjena ima :)
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    djabe ccccc ja sam svoj ETS2 platio 30$, a GE DLC sam platio 10E cini mi se. A ovdje se za 10E dobije sve to + i oni painting fazoni haha :)
     
  6. anel007

    anel007 Komšija

    kolins igras li jos uvijek ovoga, mozes preporuciti neke fine modove jer trenutno imam samo ovo s tim da promods ne radi na verziji 1.14 pa je to iskljuceno u igri

    maloprije probam igru nakon dugo vremena i na prvom poslu zapadnem u guzvu na ukljucenju na autoput da sam dobio 2 kazne za nespavanje dok sam stajao u mjestu, jos jednu dok sam dosao do prve benzinske pumpe i pride sto sam se u putu slupao 2 puta kad ekran zaceni :mrgreen: :mrgreen: , moze li se kao u proslim verzijama nekih kamiona stati sa strane i tapnuti kakva tipka da odrijemas malo, haman da ja nisam nasao nista u igri o tome?
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    fakat i ja koristim iste modove. igrao sam bas prekjucer navecer malo, sa DAF Euro 6 :) ako imas original igru, dodaj me na steam da bacimo ponekad MP :)
     
  8. anel007

    anel007 Komšija

    dodati te mogu ali ja mp ovog ne igram, ovo pokrecem ono bas kad nemam sta pametnije ili ako iz nekog razloga nema neta pa treba nesto za ubiti vrijeme a da mu ne treba net konekcija, mislim da mi je ovo jedina igra koju imam instaliranu koja nije mp i bgmi je fino maniti se takmicenja i napucavanja protiv drugih :mrgreen: :mrgreen:
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li slucajno postoji kakav mod da je igra onako.. zahtjevnija, veci izazov ? Bilo šta ? Svidja mi se ideja ali mi je dosta monotona, flat. Cisto da se zabavim tjeram sebe da parkiram prikolicu u rikverc iz kokpit kamere ali pored toga, otvorena cesta.. dosadi.
     
  10. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Je li se zvase Scania Truck ili tako nesto od istih momaka gdje je poenta igre bas bila to sto trazis, prolazak kroz tjesnac, parkiranje u rikverc, voznja u rikverc i slicni fazoni?
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja jednostavno ne vidim izazov u ovoj igri. Mozda da nadjem neki hardcore mod gdje je stalno noć + kiša ali opet, vecina gameplaya je otvorena cesta. A i ako napravis prekršaj, bilo da kucneš drugo auto ili ga prevrneš na krov, kazna 450€.

    Potrazit cu taj mod sto si rekao mada mi samo izbacuje kamione.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa nema izazova, opustis se, slusas muziku i vozis :)
     
  13. Majesco

    Majesco Aktivista

  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Pelikan - Vidim i ja da je ovo chill out igranje uz jutarnju kafu.. hehe.

    Majesco - Hvala, evo skidaju se pa cu probati.
     
  15. Tesla

    Tesla Aktivista

    http://ets2-mods.com/bmw-x6/

    hahahahaha

    Uglavnom, tek sam se navukao na ovo. Sada trazim volan sa 900 stepeni radi ove igre.

    Ovaj bmw me ne interesuje ali je simpa i valjalo je to uraditi.
     
  16. Esh

    Esh HWB