FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

     
  2. Pasha

    Pasha Komšija

    Tri posta iznad stoji ista vijest.
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    :mrgreen: nisam vidio :mrgreen:
     
  4. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PKgwlA4Zm2I&feature=player_embedded[/youtube]
     
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ako je ovako kako izgleda na SS-ovima MadBall-a,onda je fkt igra dostigla savrsenstvo,bar sto se tice grafike,sad gameplay nam jos ostaje :D,opet mi smrdi na to da cu opet uzimati FIFA Origi from India :D,11 je bila itekako dobra,a 12 nmg ni da mislim ^^ :D pozz :smt006
     
  6. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Tu su cak i novi dresovi Arsenala :D
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    A sto ovoliko furanja arsenala? :D
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker


    Jadnici,nmg nista da osvoje pe eto da ih malo poguraju,da im se ko raspolozenje popravi ;) pozz :smt006
     
  9. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Bravo, to je to!

    Fifa ce opet biti predobra kako se cini, samo da poprave online komponentu i sreci nema kraja.
     
  10. Pasha

    Pasha Komšija

  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Pasha,igram FIFA 11 online,super mi ide,jel mi mozes nesto vise reci o tom Ultimate team-u,jer su mi puno puta na mail slali nekakve gluposti,koje me nisu interesovale,hvala :D.
     
  12. Pasha

    Pasha Komšija

    Pa ako već igraš online, onda možeš i probati ( za Ultimate Team potrebna je internet konekcija). Ultimate Team je, meni barem, najbolji segment ove igre.
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Jel isključivo za Xbox/PS3 il' moze i PC??
     
  14. Pasha

    Pasha Komšija

    Nemam igru na PC-u, tako da ne znam. Ali evo Fifa 12 će biti identična na svim platformama.
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Too :smt004 ,konacno cu moci uzivati u ljepoti grafike i gameplay-a kao i drugi sa konzola,istrazivao nmze Ultimate Team za PC,samo Xbox/PS3 :roll:
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  17. ne0.

    ne0. Novi član

    Hoce li PC verzija koristit "Impact Engine" :?: Svake godine najavljuju da ce PC i console koristit isti engine i nikad nista,a stvarno je OGROMNA razlika između dvije navedene verzije :!: :wink:
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Hoce,ove godine su bas identicne PC i PS3/X360 verzije

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  19. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    kao što dove reče, potpuno je ista za sve platforme ;)
     
  20. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pjliuo65kZU&feature=player_embedded[/youtube]