FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Pa gdje ti je bolan aguero :D Masina lik na ovoj Fifi... Jos kad Nasrija ubace.. :D
     
  2. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    jesi probao na legendary igrati?Mene prvu arsenal nadera 3-0.Isto tako kad pritisnes select prebacuje te na golmana sto mi je beton!!!
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    niko jos da kaze kako je Dzeko odlicno uradjen, bas original njegovi pokreti,


    Edin Jecko 8)
     
  4. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    fifa 12 razvaljuje, jedno 5 puta je bolja od 11ke. oduševljen sam i jedva čekam full verziju.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Meni je najveci problem na legendary i na PES-u i Fifi to sto ako dobro zatvoris protivnika on vrti loptu u krug dok ti ne pogrijesis, pa zna proc i 20min u dodavanju...

    Ova Arsenalova djeca sto su sad prva postava (Jenkinson, Frimpong itd) imaju ocjene 60-65 :lol: Morace ih malo tweakat jer kad ne bude Fabregasa i Nasrija, Arsenal ce biti tim s 3 zvjezdice :D
     
  6. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Kad sam nakon ovoga upalio po drugi put PES 2012 demo, umalo nisam povratio...

    Stvarno apsolutno sve sto mi je falilo u 11-ci je sad tu, jedva cekam full, preorder ide definitivno, najbolja simulacija fudbala dosad.
     
  7. jeretik

    jeretik Komšija

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Korisna informacija... Znaci da ne pokusavam s PES-om?
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Ne mogu instalirati igru šta da radim.

    [​IMG]
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Instalisao gluposti iz foldera fifa12_demo_install_eu\FIFA12_EU\Redistributable i proradio setup. :)
     
  10. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    zar ti se ne čini da je teren opet premali( ono što se u 11-ki ispravljalo kamera patchem?)

    @ pelikan bilo je to jockey pokrivanje i ranije-L2 mislim cak i da i u pesu ima nesto slicno na L2
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Moze biti, ne igram ja tako cesto i ne koristim nikakve te specijalne fazone, samo pas pas pas + sut i ne ide mi lose uopste :D
     
  12. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Apsolutno drug, ima zaista jako puno novina u odnosu na proslogodisnju verziju, i stvarno je uzitak igrati, necu da kvarim iscekivanje, instaliraj i iznenadi se :)
     
  13. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Sve pohvale za demo, ja sam odusevljen... Samo me nervira podesavanje kontrola na gamepadu, nikako da to namjestim, nervira me da igram na tastaturi. Nisam prvo mogao ni pokrenuti igru sa ps controlerom, rusila se na samom startu, taj problem sam rijesio kroz registry, ali postavke dugmica nikako. Ima neko slican problem, rjesenje?
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Ko je igrao / probao na Xboxu, a ko na PC-u? C
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Odlična na PCu.
     
  16. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Rijesih problem sa kontrolama sa xbox 360 controler emulatorom, jedva cekam full verziju, ovo je perverzija :D PES nema sanse ;)
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    EDIT:

    morao sam se korigirati. teren je ok ako se igra sa bilo kojom kamerom osim "tele" i "co-op". s te dvije kamere je i dalje preuzak, kao na fifi 11. jedino što su smanjili je kazneni prostor. ne znam zbog čega imaju taj problem sa širinom terena kod "tele" kamere.
     
  18. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    pc naravno ;)
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Dobro su ga napravili

    [​IMG]
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Jesu samo sto mu torzo izgleda smijesno :mrgreen: