FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. DARK_MESSIAH

    DARK_MESSIAH Novi član

    Zna li ko kako raditi driblinge sa joystickom... Sa tastaturom je lako . drzis shift i strelicama radis fazone. a sa joystickom bi to trebalo raditi na desnom analogu. al ne ide kod mene nesto :(
     
  2. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Moguće je igrati, i to na visokoj razini.
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    potpisujem! i to ne samo fifu i pes, nego i nba live, nhl...
     
  4. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    izašao je nedavno i novi oficijelni ea sportsov patch za fifu 08 koji riješava neke bugove.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    isti belaj. Cekaj kakav patch
     
  6. Devil Hunter

    Devil Hunter Aktivista

    Skinu sam fifu 09 i šta da kažem grafika izgleda barm puno bolje od prošlih izdanja a ostalo je sve isto glupa fizika lopte kao da je balonka a ne fudbalska lopta.PES je zakon i ja mislim da će i ostati tako.Sreća da imaju ovi demoi pa da vidim kakva će biti igra i znači da je neću kupiti.Bolje da ga nisu ni izdavali možda bi nekog prevarili a vako samo su sebi odmogli.
     
  7. igor.g

    igor.g Komšija

    R1+ sut, je da idu na onog ko ima loptu(tako je i prije na fifama bilo, nikad nije bilo R1+dodavanje)
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne radi ni to igore, probao svaku mogucu kombinaciju..
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Vedo jel proradio joystick i empty dugmad?
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    hvala ti Alibegovicu,evo radi gamepad ok sada (sad radi i sam da ga ganja :). Kako birat stadion/vrijeme, jel to ko skontao?
     
  11. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kako ti sam ganja to ja nisam skonta?

    Stadion biras kad biras prvi tim, klikci desno na strelici pa odaberi stadion, pa tek onda advance na drugi tim.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Stavio sam igru na njemacki (mnogo bolji komentator neg onaj englez). A imas posebnu tipku za ganjanje, nju drzis onda ga ganja, dodas jos brzo trcanje onda ga bas zaganja :D
     

    Attached Files:

    • Fif.jpg
      Fif.jpg
      File size:
      21.5 KB
      Views:
      3,137
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jedan screen shot od mene, grafika prosto odusevljava, probajte igrati zimi, cak i para iz usta igraca se vidi LOL



    Atijevci, ako imate problema sa stekaranjem i padom fps-a, trzanjem itd, nabacite 8.9 catalist, meni je on sve popravio, sve moguce na maximumu i odlicno radi, 1680*1050, dok mi je 8.5 opasno trzo.
     

    Attached Files:

  15. kaiser

    kaiser Aktivista


    to ima i na PES6 :lol:
     
  16. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Nista ovo bez joysticka, neznam kako mozete igrati bez njega :D
     
  17. kaiser

    kaiser Aktivista

    fino :lol:
    kad se naviknes lakse ti na tast
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ko kaze da igram bez joysticka, imam dva PS2 gamepada uzivancija, vidis li gore da smo ja i vedo imali nekih problema sa konfiguracijom gamepada, no sada je sve u dure.
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nisam igrao pes6, samo pes08, ali je ovdje maltene grafika je dovedena do perfekcije.

    Jos jedan detalj, kada sutiras/dodajes loptu, a kisa pada, vidis prskanje vode prilikom dodira lopte o zemlju. :)
     
  20. kaiser

    kaiser Aktivista

    i to je bilo na pes6
    ali morat cu je uzeti iako nisam neki ljubitelj fiife