FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    I ja sam igrao (probao slučajno) i još uvijek nema ono što PES serijal ima.
     
  2. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Ma PES je ove godine mnogo mnogo bolji od fife.
     
  3. Venom

    Venom Aktivista

    PES je uvijek bio bolji od fife.
     
  4. Amash

    Amash Aktivista

    Zadnja Fifa koja je vrijedila cemu je bila Fifa '99, ali ni ta Fifa tada nije bila ni do koljena Soccer-u.
     
  5. AjdinStrosa

    AjdinStrosa Novi član

    A jest tada se igrala samo fifa pa tek onda poslije je dosa pes (iss) i poceo harat odma :D
     
  6. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    još jedna glupost koju sam otkrio kod nove fife. radi se o tome da su brojevi na pojedinim dresovima klubova u istoj boji kao i sam dres, pa se broj na dresu uopšte ne vidi, tek se obrisi naziru. ovu glupost još nisam vidio niti u jednoj prijašnjoj fifi.
     
  7. Zlatan

    Zlatan Komšija

    a da li je fifa 08 uopce bolja od fifa 07?
     
  8. Zombie

    Zombie Aktivista

    Bilo je i u prijasnjim FIFA-ma uglavnom kod nizih liga i manjih klubova, gdje su dresovi samo kao majice.
     
  9. Amash

    Amash Aktivista

    Nekada pocetkom 99' sam i poceo igrati soccer i ubrzo zaboravio na "fufe i fufice" :mrgreen:
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Evo probao punu verziju, meni ne ljava nikako. Jedna stvar me cudi - EA je uvijek pucao na sto bolju grafiku, a pogledajte ovaj prelaz trave u 08 verziji, pa Fifa 2001 ima bolju travu..

    FIFA 2008 trava: [​IMG] i FIFA 2001 trava: [​IMG]

    Jedino sto je vadi je sto se moze igrati preko neta sa rajom bez koristenja Hamachija, neg samo ukucas neciju IP i sutaj
     
  11. Zombie

    Zombie Aktivista

    Ja nisam uspio pokrenuti fifu javlja mi: A required security module cannot be activated. This program cannot beexecuted (7000)
    Citao sam po nekim forumima da se to desava zbog prgrama za virtualne drive-ove ali ja ih ne korisitim...
     
  12. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pogledaj npr. samo paris st germain i valenciu. ono je nedopustivo. to nisu nižerazredni klubovi.
     
  13. forzajuve

    forzajuve Aktivista

    Ne znam kako mozete uopste polemisati, a kamoli igrati ovaj brabonjak...
     
  14. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    zna li iko neke driblinge i special moves na tastaturi? koje tipke su po defaultu za to?
     
  15. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    To i mene interesuje, ja znam tkz biciklo, pritisci shift par puta :D
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    fudbal igrati na tastaturi? omg. :roll:
     
  17. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    haha pokusaj sa jos jednim frendom na jednoj tast :D
    scena docem pred gol stanem i trazim tipku za sut a on trci oko mene ko lud :smt003 i na kraju stisnem pas ...
    :smt005
    ma fifa nish spesl , ne kontam zasto su je nahvalili onoliko ...
     
  18. Zlatan

    Zlatan Komšija

    evo sad sam instaliro i upalio par minuta ovu igru...sumnjam da cu je ikad ponovo pokrenut....ja ne znam sta je, dal je u mene ocni vid ostecen il kompjuter il je nesto deseto...al dzaba dadoh 3KM..... prije par godina sam igrao fifu 05 na fx 5200 bila je to solidna igra(tada nisam cuo za pes)...a sad ova fifa 08 na mojoj x1950pro pravo lose izgleda.... fifa 05 sa deset puta slabijom grafom izgledala je ako ne bolje onda isto...dobro mozda je nepravedno ocjenjivati bez da sam poigro makar jednu partiju al kad vidim kako lopta leti ko napuhani novogodisnji balon...dobro ukusi se razlikuju al nemogu da vjerujem da neko preferira ovaj jad i cemer nad bilo kojim pesom....
     
  19. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Imas pravo, fkt je losa, kopija fife07.
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    :lol: