FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hehe nidje veze, nemoj sta zamjerit prijatelju al meni je ta izjava (ako mislis na fifu) zesca provala, ukusi se stvarno razlikuju... :smt006
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Stvarno ako tezu da Fifa 09 ima bezprijekornu grafiku zoves provalom hm.....

    Da se razumijemo ja sam hardcore PES-ash, ali ova grafika je fenomenalna, o igrivosti ne mogu razglabati sada. Uvijek je PES bio i ostao pojam za simulaciju nogometa.
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    da se razumijemo ni ja ne govorim o gameplayu nego o grafici, al sta ces nekom je njegova zena najljepsa i ozenio je sto mu se takva ljepota svidja bez obzira sto nije ni blizu neke posebne ljepote ,gledano ocima drugog covjeka, jednostavno njemu lezi takav izgled i tacka... :)
     
  4. igor.g

    igor.g Komšija

    Lijepa igra i jeste. Jedina do sada koja je jednaka grafici next-gen konzola, dok zadnje 3-4 su bile uzas ne samo po pitanju grafike nego svega sto se tice u igri (najjace fife po meni 97-99), ali to je i jedini plus(i sada je to slucaj :( ), koji je opet nebitan ako igra valja.
    A najveci propust Konami-ja je jedino ovaj pes 08 , cekam da odigram 09 pa cu prosuditi(dok se samo demo uploaduje pa da skinem sa fz) :D
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Fakat Zlatane na kojim grafickim postavkama si igrao Fifu09? Pa tako govoris? Ne mogu da vjerujem da grafika ovog izdanja fife nekom ne valja.
     
  6. kaiser

    kaiser Aktivista

    pogotovo ona serija mislim od 2003 do 2006
    nakav nisan imas kod slobodnjaka, ako pogodis snagu i brzinu 100% ulazi i sa 50m :lol:
     
  7. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ne znam tacno, rezolucija je bila iznad 1024/768 (1280 i nesto kolko se sjecam) sve je bilo koliko se sjecam postavljeno na najbolje moguce opcije, a grafa je 3850 jedino ako je do monitora 17" simensa pogledacu sljedeci put kad upalim pa javim....sad mi je taj komp zauzet, a bilo je kao i nekog trzuckanja i bljeskanja , mozda je do katalista kako vidim neko to spomenu iznad..
     
  8. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    svašta se ovdje načitah :shock: :roll:

    to što pričate o nekim efektima, davnih dana je bilo u pesu... i to oduševljenje grafikom.... pa ova grafika je jedno 4 koplja unazad od grafike i engine-a u pes 2008...
     
  9. kaiser

    kaiser Aktivista

    i ja kazem


    ali vecina ovde gleda realanost i gameplay a ne grafiku
    ne kazem da nije vazna ali ipak...
     
  10. pimi

    pimi Aktivista

    razocaravajuca fifa.pes rulezz
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    jel neko skinuo komplet fifu s neta? jel i vi morate pokrenuti instalaciju kao image? nema normalnog setup.exe, prije nego što se iz winrara raspakira image, itd...
     
  12. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Nije losa FIFA, zanimljiva je, iznenadjujuce. Samo me nervira sto nikako ne mogu normalno s gamepadom igrati.
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Daemon tools.
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kako ne mozes, ja mogu.
     
  15. Zlatan

    Zlatan Komšija

    evo sinoc sam opet probo fifu sve na najvisim postavkama i nema sanse da je blizu pesa grafikom( za gameplay svi se slazemo da je pes bolji)....jedino kad je grafika blizu (ili cak bolja od pesa) je pri izvodjenju penala i onim scenama pri prekidu igre sto ja ne brojim u grafiku u igri...
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    LOL daj nam ss pes08 u igri i ss fife09 u igri side by side, da vidimo svi koliko je to bolja grafa u pesu. :mrgreen:
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    nisam to nikad koristio... šta dobijam s tim? normalnu instalaciju kao i svake druge igre s dva dvd-a?
     
  18. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    vjeruj čovjeku na riječ. :wink:
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Vjerovo bi da nikad nisam pokrenuo te dvije igre. Ne mogu pored svojih ociju :mrgreen:
     
  20. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hehe same here, ma reko sam ti ja da je ljepota subjektivan dozivljaj....meni je to toliko ocigledno da nema potrebe ni za kakvim ss a i ne znam ih kako treba stavit , eto ako si ti vicniji tome zamolio bih da ti to napravis.......a i ukusi se mijenjaju znam to po drugim oblastima npr zenska ljepota..ono sto mi je nekad bilo privlacno kod zenskog roda sad se ne furam na to, a neke druge stvari kod zenskog izgleda me tangiraju :)