FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    sad tekma,dva suta izvan 16 sa L2,2 gola :D
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bravo :D

    Ovo mi se drugi put desava, sutnem loptu, golman je uhvati i unese u gol :lol:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    ovo se ne isplati uzimati do marta, dok jedno 3-4 update-a ne legnu
     
  4. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    meni se desio isti onaj bug ko na 14. ,svira sudija kraj a ja izaso 1vs1 sa golmanom
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Evo jos jedan fail golmana:



    Znaci svaku utakmicu neka glupost :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Prejako sta god da se desilo ovdje:

    [​IMG]

    Vodio loptu, izleti lik ispred mene, ovaj moj odradi neku fintu bez da sma se trudio i nokautira lika u glavu. Hahahahahha.. ocito ostalo UFC tragova.

    Pelikan Cime snimas ? Ja igre sa FRAPS-om pokrenuti ne mogu.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Navikni se na to, bice toga kolko hoces :D Snimam sa Bandicam, ne ubija FPS nikako.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma znam, nije da ih sada blatim zbog toga. Neminovne su takve situacije ali šega..



    Ono sto sam govorio za Didu iz pesa 6, je ovo:





    Mada, kako rekoh, nisam imao problema sa prvim partijama ali nesto sada zezaju.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Yep, odmah sam to rekao, kad pucas po sredini, golmani se sklone. Bice rijeseno u full game.
     
  10. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Prvi kupci sake EA igre sva beta testeri . Nazalost opet se prodaju ko halva :?
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Bio bi red. Evo jos jedna nebuloza..

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Pa sta se ljudi cudite, jel vam ovo prvi demo da igrate?

    Fifu 14 sa Ignite enginom na PS4 igro sam najvise od svih igara do sada iako vise nisam adolescent. Opustite se, finalna ce verzija biti ok.
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja postam sto mi je smijesno, popravit ce vecinu stvari, bas kao i prosle godine. Ono sto je zanimljivo je da su iste stvari OP kao u demu od 14 :D Demo build je inace star nekoliko mjeseci, a zna se da zadnjih par mjeseci ide u poliranje igre.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    suppa_FMB - Ne vjerujem EA-u i njihovim vjecnim beta igrama. Morat ce se prvo torrent probati.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa realno tu ti ides u svog igraca :D
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Znao sam da ces to reci. Pogledaj ponovo. Bježim od njega lijevo i dajem kontakt sa loptom lijevo. Cim sam vidio da ide na mene, ostvarim drugi kontakt desno gdje me i docegao. Vidis da lij trci pravo i onda promjeni pravac za 90 stepeni.

    U ostalom, ako se igrac nadje na putu, sto se desi hiljadu puta u fudbalu. Propustiš ga kao sto sudija radi a ne da mi oduzima loptu. Ovdje ne da uzme vec izbije a X puta se desi.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    On pokusava ostati izmedju dva protivnicka igraca jer ceka pas.
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Moras se ti njima prilagodit a ne o tebi :D
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Nabijem ja njihovo cekanje za pas, svaku pit kada sam dodao loptu, kada fol pruža ruku da mu šutnem, svaki put promjeni pravac, stane, krene negdje u desetu stranu, krene prema svom golu.

    Igraci koju su u trku daleko od protivnickog gola nastave da trce. Ovi u špicu svaki put kada pruzim loptu, promjene kretanje a nije zbog ofsajda.

    ColdFire - Ma drug ne vidim kako uopste moze postojati implementacija da tvoj igrac moze dirati loptu kada je ti imas u nogama ako mu je nisi plasirao. Hajd' kada je šutnem ali kada trcim, kada se krecem, on random leta i naleti na mene. U svome šesnaestercu da i ne pricam. Uredno hocu da iznesem loptu a gledam bilijar.

    O takvim stvarima sam govorio kada sam rekao da se neke gluposti vuku otkako sam poceo igrati "japasnski" 3 na PS1.
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ma razumjem ja sta ti hoces .
    Kazem kad naucis kako se ponasaju lakse ce biti :D