FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. NAILS

    NAILS Moderator

    He, to stoji. Samo kako ne igram aktivno fudbal pa oceivao revolucionaran AI. A ono i dalje neki izleti.
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ma toga ces se jos nacekat :D
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Evo par golova samo sta ovo treba da znaci, napravi faul na meni u šesnaest i onda dobijem žuti za simuliranje ? Kako moze uopste biti simuliranje u igri ??

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    :lol: bugova je more, star je build. I to podmetanja pod golmana dok ispucava ne bi trebalo biti moguce. Ja sam prestao igrati dok ne izadje full igra. Kontam malo cu FIFA 14 igrati u medjuvremenu i onda skontam sto mi na dzojstiku fali pola plastike:

    https://www.youtube.com/watch?v=Fc7PYjZUSVA

    Sreca pa sam pobijedio, bacio bi se s Avaza :D
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije neigrivo. Ja evo šiljim i dalje. Zabavno je. Najvise mi smeta AI. NEma toliko mušica ali ima dosta cudnih stvari koje bi me izludile online.

    Inace upravo zabih ovaj gol, mislim da sa vece udaljenosti ne moze.. hehe:



     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ma daj plasirani udarci i ovako ulaze :lol:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    na mojoj konfi radi odlično na high, 2x AA, ništa ne sjecka. sve u svemu, bolja igra od 14ke.

    ali imam problem, nikako ne mogu kontrole iz fife 14 da naštimam. mogu samo one defaultne. čim promjenim nešto i kliknem "resume game", nikakvih promjena nema. probao kopirati one fajlove iz fife 14, ni to ne pomaže.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    S obzirom da nema profila u demu, ne snima se gotovo nista... Sfušeren demo, vise stete pravi igri.
     
  9. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    probao sad i na 4x AA, isto tečno ide, ništa ne šteka. odlična optimizacija, nadajmo se da će ovako ostati i u full verziji.

    a već sam se bio halalio da će moći na ovoj konfi :D
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Koja rezolucija? Mislim da mi je bolja konfa, a kod mene sjecka.

    Full lista igraca izasla: http://fut15.wefut.com/en/player-database Nemaju detaljne stats.

    BTW, nema vise trade offers u FUT, bas hoce da sjebu consellere.
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    1280x1024 :D
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To je to onda.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Ulupa se finih sati. Zabavih se i ako ima dosta problema. Cekam sada ful verziju. Evo golova sto se zabilo:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. Daddy

    Daddy Novi član

    Nakon par odigranih utakmica ne čini se loše, naravno pod uslovom da se poprave one budalaštine koje su već spomenute ovdje. Grafika je primjetno bolja (mada nije ništa revolucionarno), malo mi je neobično kretanje igrača, ali tako je bilo i sa 14-kom ispočetka, s vremenom se navikneš (valjda). Ostaje da još vidimo u full verziji na kojim će se exploitima ove godine jahati :D
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mene zivo zanima jel kickoff glitch i dalje moguc, ako jeste ne kupujem :)
     
  16. Daddy

    Daddy Novi član

    :D
    Ja srećom nisam često bio žrtva toga, mislim samo 2 puta za godinu dana :D
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma finesse sutevi skroz OP. Lijepo ih je davati protiv AI, ali ne mogu da zamislim kakav bi rage bio online primati random golove iz daljine.

    Evo i od mene jos jedan: https://www.youtube.com/watch?v=5D-8seV ... QJGd9dypzg

    Sto je najgore, mislim da sam dao sa 10ak razlicitih igara golove sa finesse iz daljine. Kao da nema razlike u ocjenama.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja da sam pola golova primio gore sa klipa sto sam postavio, PC bi kroz balkon bacio.. hahah
     
  19. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    sad više ne mogu smisliti fifu 14 za pc, poslije igranja ovog dema.
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja sam pokusao igrati 14 ponovo da ubijem vrijeme do full igre, ali je demo dosta bolji, pogotovo kretanje igraca i driblanje. Jos ima masu novih animacija, pa neki obicni sutevi izgledaju mocno. Bacio sam preorder, mislio sam probati PES prvo, ali predaleko mi da cekam.