FireFox nadogradnje i nove verzije

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by ming, Jul 27, 2006.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisma ljen vec sma trazio i nisam nasao. Za youtube sam rekao ako neko ima prijedlog koji dodatak nabaciti da ne postavljam sve. Svejedno imam problema sa youtube klipovima, trzaju mi te zato i prelazim na FF pa da ne nabacim nesto sto ce me usporavati i slicno.

    Hvala. To je to.
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jeli jos tko ima problema osim mene sa flashom na zadnjoj verziji firefoxa? imao sam i na prethodnoj, dakle nekad jednostavno zamrzne browser i morag iskljuciti flash preko task managera, i onda sve odmrzne?
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Imam problema sa flashom odavno ;)
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pored ovako dobrog Chromea ko još koristi FF?
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja ne mogu chrome nikako, jednostavno navikao na mozilu

    sent from my S+
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Probao Chrome, nema šanse da to dođe na moj komp.
     
  7. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Oduvijek sam koristio Chrome, do prije nekoliko dana,na youtube prvo mi je sam zaustavljao video,pa onda nema zvuka nikako na youtubeu,trenutno sa, na Firefoxu i nikakvih problema,ali i dalje je po meni bolji Chrome,samo da izadje neka novija verzija i da ne budem imao ovih problema i odmah se vracam na Chrome :)
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Chrome je majka za brzinu, ali nije problem free, bilo je u mene nekakvih trzanja kada loada stranice.
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma ja sam chrome poceo koristiti zbog one sinhronizacije. Na poslu, kuci, laptop.. sve se sinhronizuje pa imam sve bookmarkse, addone, i to mi je super.

    Ali poceo me pravo nervirati, pogotovo na ovom kompu na poslu, svako 11 sec video na youtube stane, zvucnika nemam, pa ne znam kako ide zvuk.. onda skydrive evo citavo jutro okusavam da skinem sliku, svoju da download, nece ni da cuje.. Izgleda da cu se vratitit firefoxu.


    Usput, ima li kakav addon ili slicno za firefox za ovu sinhronizaciju?
     
  10. kvaju

    kvaju Komšija

    Xmark za bookmarke, lastpass za sifre, radi i za chrome i ff, inace preferiram firefox.
     
  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker


    Isti problem :D , a imas sada i na firefoxu bookmarkse,cak kada sam inst. Firefox nudio mi je da kopiram bookmarkse od Chromea i da iste stavim kao bookmarkse u Firefoxu sto sam i uradio,sve super :)
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ima firefox bookmarkse prije nego je chrome postojao :) nego nema sinhronizaciju sa vise racunara. Ja na poslu nesto dodam u bookmarks ( a logovan na chrome preko gmail acca) i kuci kad upalim chrome sinhronizuje mi sve sa kucnim racunarom i sve imam tamo.
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ahaa,znam na šta misliš,pa eto,to je kao neki mali nedostatak,ne preveliki ali eto..a fkt ne znam šta je sa Chromeom pa ima onakve probleme..
     
  14. h2o

    h2o Aktivista

  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma trazi neki kod kada hoces da sinhronizujes, sjedim na poslu, on mi trazi kod sa browsera kuci...
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Chrome sinhronizira osim bookmarks i history i tabove i settingse, sve sto zelis :D Kad koristis 3 racunara svakodnevno, prednost je ogromna. Plus mozes imati offline podrsku za google docs (ako ih koristis), te milion integrisanih google aplikacija gmail, reader, drive etc. Osim toga, kad pada, pada mu samo 1 tab, dok kod firefox-a pada sve jer je u chrome svaki tab novi proces. Ja dosad nisam imao problema sa yt ni na jednom kompjuteru. A bas sa firefox-a sam presao na chrome.
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Chrome+sinhronizacija+LastPass FTW!
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  19. h2o

    h2o Aktivista

    Samo treba citati...

    [​IMG]
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    A objasnjenje za sinhronizaciju bookmarksa/tabova/settings/history-a/itd u chrome:
    - enter your email address
    - enter your password