Game of Thrones (HBO) [spoiler alert]

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Apr 6, 2011.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  2. Esh

    Esh HWB

    Poštena epizoda!
     
    kolinsb and heroic like this.
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Tanka vala, zabava i entertejnment vrh, ali nesto kao GOT ne. Prismrditi ovo ne moze Red Weddingu. Cim su ona dvojica debila se odvojili od knjige serija je pocela padati.. nazalost

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
    NaLe! likes this.
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  5. FearLess

    FearLess Aktivista

    Prosla epizoda vrh pravi GoT nevalja, ova bitka epska opet nevalja...
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    Čekao sam da Bran kaže mogla si malo ranije usro sam se u ovim kolicima

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
    AhmeT and Reventon like this.
  7. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    To je ipak samo entertainment. Sasvim dovoljno kvalitetan, mada malo mračan. Super ide uz ručak.
     
  8. aeRo

    aeRo Komšija

    Epizoda je bila top sto se tice akcije i napetosti, soundtrack je strasan. Emocija na sve strane. Meni je epizoda kao epizoda fantasticno odradjena sto se tice same rezije i produkcije. Vjerovatno su namjerno i htjeli napraviti ovakav build-up da svi na kraju ocekuju ne znam ti kakav okrsaj John Snowa i Nightkinga ali opet mogli su osmisliti i neku "tezu smrt" za njega. Mada sam iskreno i ja bio ubijedjen da nas ceka neka epska borba 1v1 na kraju mu ga Arya zavuce hinjski. Stealth i dagger, ultimate DPS, Arya OP :D
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja sam fulao skroz, ocekivao sam da barem neko od ovih top level likova zagine. Lame mi zavrsi ovo s kingom, iako mi je bilo drago.
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Arya je carica, najbolji lik u seriji. Ocekivao sam da ce vise glavnih likova zaginuti u ovoj epizodi al slabo. Kad se sjetim prvih sezona, pitao sam se hoce li ko ostati da glumi.
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Odlicna epizoda. Drago mi je sto nisu svi zaginuli. Imam dosta dragih likova ali da izdvojim rekao bih Bronn, Tyrion, Arya, Hound. Zao mi one vjestice crvenokose necemo je vise vidjeti golu :(
    Razvukli su 8 sezona ali jos 2 samo bit ce mi zao kad zavrsi.
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ja krenuo gledati Sumrak templara. Nešto mi bezze sa GoT preći na nešto "savremeno" haha :)
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Dobar Knightfall, zaplet zesci sad.
     
    kolinsb likes this.
  14. senad_986

    senad_986 Komšija

    Odlična epizoda, kao i prethodne dvije, ali naravno, nije na nivou prvih pet sezona dok su pratili knjige.
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Nemaju ovi reziseri/pisci talenta za nesto specijalno/drugacije ko GRRM.
    Bolje od prve dvije epizode (gore svakako tesko da je moglo) ali cisti holivudski kliseji, pateticno herojske smrti sporednih likova i prezivljavanje glavnih, svako pet minuta spasavanja u zadnju sekundu i onda totalno mlohav anti-klimakticki kraj Night King-a kojeg su hajpali 8 sezona i onda ubili u deset sekundi kao Snoke-a u Star Wars-u.
    Mozda prekriticno s moje strane ali osim produkcije ovo je bilo mehhh.
     
    NaLe! and aNaToMiC ! like this.
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Vizuelno beton, ali s logicke strane nije beton, nazalost. Slazem se za sve napisano. Bas uradjeno fan based za hamburger naciju.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    I nikako nisam skontao kako je nastao Night King i bijeli setaci? Mogli su cijelu sezonu samo o njima napraviti.

    I zasto je htio da ubije Brana? To mi je promaklo.
     
  18. aeRo

    aeRo Komšija

    Pa imas onaj dio kada su ga children of forest proboli dragon glass-om. Provlacio se kroz seriju. Meni je jedino bezveze sto se vise nije posvetilo paznje tome sta je pravi razlog sto Nightking hoce da sravni sve. Osim generic odgovora - hoce da preuzme Iron Throne/izbrise sjecanje tako sto smakne Bran-a.
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Vidis to mi je promaklo. Ko navecer gledao pa zaspim na trenutke :D
    Valjat ce ovo sve ponovo odgledati.

    Mada su mogli malo detaljnije oko nightwalkera.
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Mogli su vala. Ali koliko se ja sjećam, ta šumska djeca su pomogli Brenu da dođe do one pećine, kad je zgino Hodor. Tad su ih napali mrtvaci iz zemlje. Ispade da se Nightking odmetnuo, jer nema smisla da šumska djeca pomažu Brenu a istovremeno stvore Nightkinga kojem je jedini cilj da smakne Brena.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk