Gaming konfa

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Vedo, May 31, 2009.

  1. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    Nop, it starts with a G :D
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Znaci IT computers. :D
     
  3. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    I to mi je razlog cuvanja? Ma bjazi, da mi zauzima prostor kako bi neko drugi mogao imati kutiju :p Obicno su kutije od novijeg hardver tu, ali ako je u pitanju selidba, necu ih vucati za sobom iako nisam prodao taj hw.

    Sada bi bila fora da vedi ne radi ni ova nvidia :lol:
     
  4. apdejt

    apdejt Overclocker

    Nista nije nemoguce, ali nije valjda toliki baksuz.
    EDIT:
    Eh to bi bilo idealno ali vjeruj mi 99% ljudi baca ambalazu pri kupovini konfiguracije. Ponesu samo kutiju od ext. komponenti, tako da se vecina kutija baca, mada nije problem sacuvati kutije za kupca ak to naglasi prilikom kupovine, jer barem kod nas po defaultu kutije idu u kontejner, a svi CD-ovi i kablovi koji dodju stavimo u kesu od maticne koja se isporucuje sa konfiguracijom. Garancija se moze ostvariti i bez ambalaze ak je proslo neko vrijeme, ali ak je neko kupio "danas" plocu i donosi je "sutra" na reklamaciju bez ambalaze i popratnih djelova, ma daj ba. Inace i ja sam protiv drzanja smeca u kuci.

    EDIT 2:
    Djaba spamamo oko ove ambalaze jer Vedo ima sve sto je i dobio, ali eto dobro je da smo i o tome malo pisali za ubuduce ak ko bude imao problema da zna kako ce postipiti sa ambalazom.
     
  5. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    Kad sam rekao G mislio sam Genelec a ne g*vno :D
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Eto ga sad, a ja bio prilicno siguran u ovo drugo. :D
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Da se vratimo na temu ili da zavrsimo?!
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    dok provjerimo radi li ta GTS250 :D
     
  9. apdejt

    apdejt Overclocker

    Nvidia boy kakva je situacija :) .
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Apdjet, may the GeFORCE be with you. Ma kakva ce biti, sila ko sila, fercera super ;) :mrgreen:
    A uzeo sam jucer od cika Slave OCZ Platinium , fercera i on sada super.
     
  11. apdejt

    apdejt Overclocker

    Ajd super neka je sa srecom.
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    E sad nam apdejt fino reci je li graficka pokvarena ili se ATI i Vedo ne vole? :mrgreen:
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    ta ATI grafa je probana na 2 PCa (2 razlicite ploce, 2 razlicite meme, 2 razlicita napajanja).
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Znaci rikavela. Htio sam cuti to i od apdejta, rekoh da nisi bas pravo zakrvio sa ATI-jem pa ti nije radilo ni na 2 razlicita PC-a :D
     
  15. apdejt

    apdejt Overclocker

    Neznam jos nije stigla do nas, tek sutra pa ce mo vidjeti. Vjerujem da je neispravna posto koliko sam vidio Vedo je dobro istestirao, mada mozda i Vedo siri neke negativne vibracije prema ATI-ju pa se kartica uplasila i zaledila :) , sala mala. Vidjet ce mo sta sef servisa kaze, njegova je zadnja.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    a imao sam neku suhvu, prije nego sam je dohvatio sam se uhvatio za radijator, reko koji sam ja peh sa ATIjem sprzit cu je novu staticnim elektricitetom :D
     
  17. Zlatan

    Zlatan Komšija

    pa dje ti to stane hurma? mora da imas kucu na 5 spratova, kod mene pun tavan bio hambalaze od raznih miseva tastatura grafa i maticnih al kad je pocelo da zauzima citav tavan i po vikendice pobaco pola od toga a pola na koristan nacin iskoristio kao raznorazne branike protiv raznoraznih stvari da sad ne objasnjavam.... :lol:
     
  18. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Jos jednom
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    dosadni sa ovim ambalazama. Ja cuvam ambalazu i od carapa dok god im je garantni rok, moze lock :D
     
  20. apdejt

    apdejt Overclocker

    Vedo, rece mi kolega danas da redi kartica. Neznam na kojoj su je ploci testirali ali radi. Ipak cu je sutra jos pustiti da se testira. Koristen je 32 bit sistem. Mozda se jednostavno nije volila sa tom tvojom Asusicom, ili sa tobom :smt003