Gdje kupiti Dobru Stolicu :)

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Ghostbusters, Mar 31, 2007.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    Mi smo na poslu uzeli iz r&s-a n joy, cca 700KM komad ali su beton. Uzeli sve ukupno oko 80 komada

    Poslano sa Lumia 930
     
  2. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Uzeo sam u Domaviji na Ilidzi, odma preko puta Plus Computersa.

    Sent from my SM-T230 using Tapatalk
     
  3. adsubzero

    adsubzero Komšija

    @Qler da je 250 300 pa bi se i dalo razmisliti :D

    @Makaveli otici cu i gore, hvala na savjetu
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    razumijem ali nije neugodan ni ovaj...sirok je i ruke cijelom povrsinom nalegnu i nema problema
    btw.stolica je kostala 30-40 KM u polovnoj robi...tako da tada nisam ni razmisljao ni znao kako je dobra i koliko ce trajati ...ali sam bas ubo
    nevjerovatno je udobna,ima "klackalicu",kada se naslonis na ledja,ona propada...a to mozes stimati,zatezati ili otezati,ovisno od tvoje tezine
     
  5. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Gledao, gore isto slaba ponuda, nemaju nista interesantno.

    @zippoo Ipak bih neku malo modernijeg izgleda i sa meksim naslonima za ruke.
    Probavao sam takve i znam i cemu govorim, jbg ne odgovara svakome isto.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Imaš li kakav link, specs, da vidim kako to izgleda?
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma gdje ti Qleru radis kad firma samo za stolice daje 56 000 KM da nije NATO :D

    Kontam uzeti stolicu mislio sam dxracer ili cu ici na jeftiniju varijantu, najgore sto cu online naruciti pa ne mozes isprobati jer mrsko mi je hodati po trgovinama. Imali ko dxracer kakva su iskustva?
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

  9. chenta

    chenta Aktivista

    Ja sam uzeo Akracing, isto su gejmerske stolice ko Dxracer, 10+ (ovu sam uzeo: http://akracingeurope.eu/premium-series/ )

    Ne moras je isprobati, nisam ni ja, nisam nigdje procito da se iko zali za ove high end gejmerske stolice. Mozes podesavati kako hoces i da sjedis puno sati nema da nazulja i slicno. Prava stvar ko je dugo za pc definitivno.

    Inace malo su ti skuplje dxracer od akracing, za jedno 100-200 km.
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Dok si ti to pisao ja sam se vec odlucio na AKRACING Spielsitz »Nitro Gaming Chair« upravo sto je kvalitet kao u dxracera a nesto jeftinija.
     
  11. chenta

    chenta Aktivista

    Jel' narucujes iz inostranstva, ako mozes sajt sa kojeg kupujes, zanimaju me onako cijene i shipping troskovi.
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Oko 250eur je u Njemackoj u vecini shopova, shipping par eura ali unutar zemlje, necu za BIH narucivati. Mislim da se nikako ne isplati shipati za BIH ako i to ima.
     
  13. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Kad si uzeo tu stolicu druze?
    Pitam da znam koliko ti je trajala, a da se nije razvalila? :D
    Nasao sam u fisu u vitezu jednu vrlo slicnu i izadje isto tako oko 240, a djeluje mi vrlo stabilna i cvrsta.
     
  14. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Pa ima jedno 3 godine, i dan danas je ko nova.

    Sent from my SM-T230 using Tapatalk
     
  15. adsubzero

    adsubzero Komšija

    E odlicno, hvala.
    Ova nije ista ali vrlo je slicna pa se nadam i da je priblizno iste kvalitete. :D
     
  16. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Np, ni Fis Vitez nije los, znam da stolicu prije ove sam tu kupio, i dugo mi je trajala.
     
  17. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Približno sličnu stolicu prodaje Penny za 160 KM. Ja se bio naložio pravo da je kupim nakon što sam primijetio da je jako stabilna i dosta kvalitetno rađena. Na žalost nije mi se novac osmijehnuo na vrijeme. Ako budeš u prilici svrati u Penny u Nedžarićima pa pogledaj da nemaju još uvijek. Ja bih se zakleo da je bila ista stolica samo u sivoj varijanti a ne ova sa ovim crvenim šavom.
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    [​IMG]

    Evo ovakve su kod nas

    Sent from my LG G3 D855
     
  19. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Gledao sam na stranici njihovoj, 165KM, ali nije ista.
    Cuo sam da im stolice ne valjaju zato nisam ni razmatrao, ali svakako sad je vec naruceno ovo iz fisa, tako da nemam vise dileme :D
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Je li neko kupovao ovu stolicu SNERTINGE u JYSK? Kakva su iskustva?

    https://jysk.ba/radna-soba/kancelarij-s ... crna-plava


    Vidim da je sad u pola cijene a baš sam mi i treba stolica pa gledam gdje šta ima. Neka preporuka bi dobrodošla. Gledao sam u Robotu jednu udobnu stolicu ali me cijena od 200 KM odbila. Budu li kod njih te stolice ikad na akciji?