Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja očekujem bar 4K rezoluciju na 5" ekranu na tom S4. :D
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Koliko je moj otac promjenio telefona a ni jedan nije tač skrin. Kome to jos treba.

    Daj ba nemojte banalizirati. Ako tebi ne treba kamera ne znaci da ne treba nikome. Fotografija je umjetsnot. Kamera je prije bila bitan faktor a sad bitna ko rupcia za kanapu da se sveže na mobitel.

    Je bih prije neki sa 800 x nesto rez, 4" ekrna, x2 1GHz, 2.5cm debelim kućuštem a da imam kameru ala sa komapkta i dobru bateriju nego neki sa 7" ekranom, x8 procesorom i 2mm kućištem.
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Starom sam prije dva mjeseca uzeo HTC Desire HD :) prvi mu touch :) u glavnom, baterija mu traje 5 dana :) bukvalno :)
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovaj gore klip, meni video izgleda dobro i dosta oštro bez talasanja slike.. ..dobra stabilizacija samo ce se morati cekati na drugacije okruzenje i na dnevnom svjetlu radi onih reflektora. Takodjer i slike.
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Jel ugasen telefon pa mu traje baterija 5dana i jesil gajgerov brojac upotrijebio sa vidis kolko je radioaktivan:)))) salim se..malo cudno sa toliko traje bat

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Starije osobe normalno da mogu izvuci 4-5 dana, jer ne koriste smartfon kao smarton, vec dumbfon. Kad ce one chatat na fb, tapatalku, listat yt klipove, slikat i snimat kamerom. Sve se svodi na pozive i poruke.
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma stoji na stolu ili u dzepu ako ode negdje (frajer ne vozi auto sve GRAS, kaze mrsko mu) slabo ga ko zove, slabo on koga zove, wifi da nema mene nikad ne bi ni upalio a o ostalim prednostima i mogucnostima telefona da ne pricam. Samo mu je trebao veliki display, zbog toga je desire HD :)
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. kvaju

    kvaju Komšija

    Definitivno najiritantniji glas youtubea.
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Vala baš. I na kraju nevidjesmo ni telefon.
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Još je gori onaj drugi pederko. Još su se nešta ko udružili.
     
  13. AggressoR

    AggressoR Aktivista

  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ima da se tuzakaju.
     
  15. colg

    colg Aktivista

    Zdravo ljudi,

    Imam problem sa S2 wifi, u kaficu se mogu konektovat na wifi i koristiti net sasvim normalno ali na poslu kada se konektujem na wifi prikaze mi se da sam se konektovao ali ne mogu da surfam ili idem na internet. Wifi je pun do kraja ali jednostavno net nece da se otvori. Koristim 4.1.2. Jellybean, hvala za pomoc.
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jel ruter na poslu na koji se konektuješ uopšte spojen na internet?
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jel ko od vas dobio ovo google settings? meni se niodkud pojavilo, svasta

    Sent from my Brain using Tapatalk
     
  18. kAcA

    kAcA Aktivista

    I kod mene... Katastrofa, nit sam pitan nit ista, samo se pojavi niotkud... Nije u redu ovako

    EDIT: Google Play services je u pitanju, freezao sam apk

    Sent from Xperia arc S using Tapatalk
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    I meni se isto pojavio taj Google Settings :) sinoc sam na svoj SGS nabacio Slim 4.2.1 Stable prije imao 4.2.1 RC1), i prijatno sam se iznenadio kad su mi se automatski pocele skidati aplikacije na telefon koje sam imao prije instalacije 4.2.1 Stable verzije :) samo podesio google account, spojio se na wifi, i poce download. Prije sam radio backup aplikacija preko AndroidSnycManager-a na PC, a nakon instalacije telefona, radio restore istih. Sad to nisam morao :) je li to google nesh novo uveo ili?
     
  20. pac

    pac Komšija

    I meni se to ponekad desavalo nikad nisam skontao zasto, nisam nesto ni istrazivao jer u sustinu 90% stvari na telefonu mi nije ni trebalo (igrice I druge gluposti) tako da mi je titanium backup uvijek bila bolja solucija.