Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    taman do ferburara ce se valjda saznati, tad bi trebao produziti ugovor s telekomom i ujedno i ovaj nabaviti kod njih telefon
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Hoce da se rijese Samsunga a novi Nexus 10 opet Samsung :roll:

    http://www.gsmarena.com/samsung_google_ ... 0-5823.php

    Btw poceo je 4.3 apdejt za S3.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    To je novost posto je do prije mjesec dana spominjan Asus na sve strane. Valjda ce unaprijediti kvalitetu ekrana jer je osim rezolucije onaj na staroj "desetki" cisti prosjek, ni blizu iPad-ovog.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kad stiže Kit Kat na ostale Nexus uređaje, vidim Nexus 5 dolazi out of box sa Kit Kat.
     
  5. kvaju

    kvaju Komšija

    Koje ostale, izgleda samo nexus 4 i 5 će ga dobiti, moćni google.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kažu da ga samo Nexus Galaxy neće dobit. Nexus 7, 10, novi 7 i 4 ga dobijaju.
     
  7. kvaju

    kvaju Komšija

    Neznam..koliko znam ide Galaxy Nexus, pa Nexus 4, i sad Nexus 5.
    Za tablete neznam.
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ne ide na Galaxy Nexus.

     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Dolazi sa 4.3, ali prilikom prvog spajanja na net ide "forced" update na 4.4.1 bez upozorenja.
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    kad niko nije spomenuo

    cekam da se i LG oglasi ko ce od njihovih uredjaja dobiti update, LG Optimus G i G2 mogu komotno preskociti 4.3 i ici ravno na 4.4, sto ne bi bilo lose da se to ostvari
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ev danas i officijelni update 4.3 meni na sgs3:D
     
  12. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Jest to teoretski komotno, ali kad ce ovako kilave sa 4.3, tesko da ce biti azurni pa odmah pustiti na 4.4 :D
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Da su ubacili SD card slot bio bi savrsen, ovako si primoran ganjati 16GB verziju. Moto X takodje bez SD card, jos dual-core procesor a tri puta skuplji, nidje veze. Te sitne stvari upropaste cijeli mobitel.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Zavisi sve od stila koristenja. Meni ce savrseno odgovarati i ovaj od 8GB buduci da sam promijenio navike koristenja (samo fotografije i par emulatora sa romovima pored standardnih social aplikacija). Ocekujem da ce performanse biti negdje izmedju GNex-a i N4.
     
  17. extibo

    extibo Komšija

    Dopada mi se. Valjda nece kod nas podivljati s cijenama kao sto imaju obicaj.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ocekujem da ce se nasi dileri ugraditi barem dodatnih 100KM.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Eto moze motorola napravit dobar jeftin fon, a guglo opet da LG radi Nexusa. Ovaj telefon je na cistom androidu koliko vidim?
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Cisti Android sa par njihovih widgeta i tweak-ova. Ako nativno podrzava OTG, onda je i 8GB ok, a za ostatak mozes uzeti 32GB microsd sa adapterom i kablom.