Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pa nije bukvalno ali kako kolega povis nabroja nekoliko stvari koje nedostaju a imaju ga ovi najbolji/najskuplji telefoni,tipa s8
    ne znam kako se onda zove ova klasa gdje su s8 i lgv30,iPhone...ultra flagship :D
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    S obzirom da je razer u pitanju jasno je da je akcenat na gamingu al da nema 3.5 port to ja bas fail

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Pa naredne godine vjerovatno nijedan high-end telefon neće imati 3.5mm...
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    bila je mislim prosle godine neka prica/ili sam to citao u bug-u,da je izbacivanje 3,5 mm porta (analogni) i prelazak na ove digitalne upravo iz razloga sto ce nekako moci da zabrane slusanje muzike koja nije kupljena,valjda neka blokada ili nesto ima,ima neka caka a to ne mogu sa analognim jackom

    ne znam je li to jos neko od vas cuo/procitao
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    A kada štekneš preko adapters nine analogno :D
    Samo mi nije jasno što moraju kopirati Apple pa kada je i negativno. Baš bi bilo fora da svi imaju osim jabuke.
     
    Esh likes this.
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kad svi ukinu onda će Apple ubaciti :D
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pa ima neka caka oko tog analogno/digitalno ...ako naletim na tekst,postaviti cu...mada je to i u tekstu naglaseno kao da je glasina
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Gledam ovaj S8 ostavlja blagi image retention od sata na AOD. Npr nakon sat vremena podignem telefon i upalim sivu pozadinu (tapatalk unread tab) i par minuta vidim brojeve sata ali izblijede, nesto kao na plazma televizorima. Nije mi jasno otkud ovo buduci da se brojevi na AOD uvijek pomjeraju. Da li je moguc burn in?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  9. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa sam si rekao, image retention, a to je normalno. :D
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Gdje je to normalno, na skupim telefonima? haha
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Zanimljivo nista ne ostaje od status bara koji je uvijek gore.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Kod mene je na S7 izgorio display, mada ima još garancije pa ga pred kraj onesem na servis.
     
  13. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Nije isto sto i burn in, ovo nestane nakon nekog vremena. Nebitno jel skup ili jeftin telefon, na svakom OLED-u se to desava, samo je negdje vise izrazeno a negdje se bukvalno i ne primjeti.
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Eto zbog cega ja danas preferiram lcd ispred amoleda

    A i vise nije tolika razlika koliko je to bilo prije 6-7 godina.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jarane jednom kad pogledas kakav dobar video na ovome ekranu na nahajcanom brightnesu zaboravis na sve burnin-ove i ostale zajebancije. :)

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Znam, al iz nekih cudnih razloga mi bude mucnina od samsungovih ekrana na S seriji pocev od s6. I to bas otprilike kad je pokacan brightness na full, kad je manje od pola onda je ok.



    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  17. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Dje ces gledati na max osvjetljenju, jedino ako si vani na suncu. :D
    A to ti je vjerovatno zbog samsungove kalibracije, pojacanih boja, upravo zato ih i hvale.
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    I kod mene je svjetlo na 50%, ali mi je ukljucena neka 'video enhacement' ili kako vec opcija koja pojaca brightness i boje cim starta bilo koji video i to izgleda savrseno.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ma ja, boje, vriste iz ekrana.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  20. kvaju

    kvaju Komšija

    Meni takodjer bas ko neka muka od tih amoled i slicnih, prezasicene boje, umara mi oci pravo.