Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. adsubzero

    adsubzero Komšija

    IPhone i Samsung nisu?
     
  2. ming

    ming Veteran foruma


    Nit je iphone nit je samsung.
     
    Alibegovic likes this.
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Slazem se, ni u ludilu ne bih platio 1.500KM za to.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
  4. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Grohotom se smijem :D
     
    Haker and aNaToMiC ! like this.
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Pa dobro sad pro jest previse( kamera valjda? ), ali gle iphona, pa za par godina ce im pet milja flagship bit.
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pa ni iPhone ni Samsung, niti ijedan telefon, ne vrijede 1.500KM.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Doduse....., tu se slazem.
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Dao mi dajdza svoj GS7 Edge da mu vratim telefon na fabricke postavke. Ja prije toga instaliram update sa June security patchem, onda opalim factory preko recoverya. Zatim sve fino aplikacije apdejtujem, i odjednom, crash, system ui has stopped.

    I crni ekran, stoji mi samo sa strane ona Edge sense ili kako se zove da se moze povuci sa strane, i to je to sto ima na ekranu.


    Yebo ga Samsung. Prep´o se da nisam sta ja zeznuo, kontam ako ode ekran, šta onda. I evo srecom factory me spasi, a sta je jos zanimljivo, nije uopste trazio na pocetku onog set up menija, moj email. Kao da ga nisam ni unio.
     
  9. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Noćas mi je nekako LG G5 ušao u fastboot mode i nema teorije da izađem iz njega.....sve što ima na internetu sam pokušao, ali ne ide.....da li je iko imao slično iskustvo sa ovim telefonom i kako ga prevazići?

    Ako neko dobra duša zna da mi vrati telefon u prvobitno stanje, bez brisanja jer imam baš neke stvari koje ne bih volio izgubiti, spreman sam ga i nagraditi...... :)
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jel to ono kad rikne maticna na lg-u?
     
    AdoSA likes this.
  11. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Pa nemam pojma,vjerovatno onda ne bi nikako radio.....
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jesam ja na LG G4 i brickovao ga sta sam sve pokusao. Nikad vise LG.
     
  13. AdoSA

    AdoSA Komšija

    To ti je kraj tog LGa... imao isti slucaj
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sam G3 zadnji imao, od LG-a 3GB verzija, ekran je tanak bio, a i trom nekakav, a kasnije sam kontao G6, ali nacuh se prica o crkavanju, i odoh na samsung opet.
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Dajte preporuku nekog nosača za telefon u autu neki jeftinjak izuzev ovih na magnet što se stavljaju na ventilacijski otvor, hvala.
     
  16. kvaju

    kvaju Komšija

    BAM 9.72 42%OFF | TURATA Car Phone Holder, Flexible 360 Degree Adjustable Car Mount Mobile Phone Holder For Smartphone 3.5-6 inch, Support GPS
    https://s.click.aliexpress.com/e/bWCYxWpa

    Kod mene nekih 2god, dobro drzi za staklo, par puta prebacivao u drugo auto isto dobro drži, podesivo, jedinu manu bi naveo, sto nekad zna stisnuti power dugme na mobu, pa tu treba ga nasteliti da ne dira, jedino to.

    Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
     
    forzamilan likes this.
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Sa dostavom 15KM ne izgleda lose.Moracu uzeti za sada kacim na ventilaciju neki ali nije Bog zna cemu.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  18. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Nije vezano za android al jest za stari Samsung b100 mobitel.

    Ubacim sim traži pin ukucam pin i opet imam samo SOS poziv, ne mogu uci u meni. (Sa karticom ili bez) ista stvar.

    Kao da je zakljucan na neku mrezu i slicno.

    Ima li kakvi jeftinih varijanti da se to popravi neki skriveni kod?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Najjeftinina varijanta je da kupis novi dumbphone za 20-30KM na trafici.
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Otprilike ce te i code kostati 5-10 Eura, s rizikom da li ce raditi. Ne znam da li se moze izganjati sta free.
     
    Eldorado likes this.