GRAFIKA

Discussion in 'Igre i konzole' started by *_* Juvee, Feb 17, 2005.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    Joj smetcha HALO-a zaletio se ja upalio 4AA i 16Af u kad slide show
    i to na 9800pro
     
  2. monK

    monK Komšija

    sta bolan?
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Da vidish kako trza ko trzalica (fenderova) :mrgreen:
     
  4. monK

    monK Komšija

    :shock:
     
  5. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Potpisujem.
    inache po mom misljenju ide vako
    far cry, half - life 2, doom 3
    novi Unreal ce sve pobacat na koljena samo je pitanje kakav ce biti ostatak igre tj. gameplay,AI,zvuk i ostalo(da ne zeznu kao U2).
    Halo je smeche i to nema veze s ATI-jem.
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    tko nije pogledao unreal 3 trailer - nek pogleda, krajnje je vrijeme.
     
  7. monK

    monK Komšija

    Quake 2 je bio revolucija, i to cista

    Quake 3 je bio blaga evolucija

    a Quake 4 ide u korak sa svojim pravim prethodnikom 2

    ima da bude deranje mashina do guzova
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Ehehe Nostromo slazem se sa tobom Krmack ima bolesnih ideja na izvoz.

    -Tim Sweeny dobar je al uvjek kaskaju sa orginalnosti likova ili designom.

    -Unreal ako izadje uskoro bit ce dobro al ako se pojavi negdje 2008 onda bezveze rasprava o grafici.
     
  9. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    pa hl2 i far cry imaju fantasticno uradjenu vodu, ko da si usliko rijeku hebote, a u doom 3 , ako vidis vodu haall ti vjera iako je na marsu,
    Far Cry - HL2 - Doom 3 , a najbolju igrivost ima hl2--- :mrgreen:
     
  10. iskusni

    iskusni Komšija

    Far Cry - Igra za opuštanje mozga, osrednja igrivost, nevjerovatni shaderi,najljepši odsjaj vode ikad viđen u životu toliko čist i bistar,muzika takođe za opuštanje mozga naročito na početku Igre 9/10
    DooM 3-Napeto (nekada) probijanje kroz gomilu, pucnjava,čisti no brain shooter,benchmark igra,ultra grafika i ultra optimizovan,grafika me tjerala da igram a pomalo i priča,hack'n'slash 8/10
    Half-Life 2-igra godine,fizika superiorna,DX9 prikaz fenomenalan,grafika lijepa izdaleka osrednja izbliza :),priča dobra,odsjaj u vodi 8.99

    REDOM:
    Far Cry
    Half-Life 2
    DooM 3

    ovo nije samo bilo što se tiče grafike već svega ukupno
    ali oblivion grafika je najsavršenija
     
  11. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    :wink: hehe
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

     
  13. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Koji engine koristi Riddick, meni se igra svidjela maximalno, a poprilicno je i zahtjevna a likovi su odradjeni fenomenalno kao i sve ostalo. Ima super pricu, a i na mojoj prastaroj Ti4800 radi na maximalnim detaljima i 1024x768 & Quincunx AA a super grafa, fizika... a jos ne trza :D
     
  14. Dr.Overclock

    Dr.Overclock Aktivista

    za konverziju Riddick je dobra igra, pogotovo ono što možeš sve da podesiš (čak i shader modele za DX9c grafiku).
    Jedino nevalja što je onoliko prekratka, za dan sam je prešao.
     
  15. iskusni

    iskusni Komšija

    @deloren
    izvinjavam se što sam napisao da Far Cry ima osrednju igrivost (mislio sam da govorim o DooM-u
    Inače Far Cry je the best od ova tri spomenuta naslova
    a riddick rulez
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Eee pa DooM ima beton igrivost :!:
    -Igra je cisti back to school sistem igranja napucavanje do jaja (HL2 i FC) po meni zaostaju podobro pogotovo HL2 (koji tek malo pred kraj igre dodje do pravog fighta), a onda je sve lagano otislo u ambis sa onim Marisol zavretkom.
     
  17. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Kad sve saberem i oduzmem, od svih igara sto sam ikada instalirao na svoj PC Riddick po meni ima najbolji menu od svih. Orginalno nema sta. :?:
     
  18. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    jes vala org nema sta...

    I kao kompletna igra je extra...bez nekog napuhanog iscekivanja i najavljivanja...

    Ma extra... 8)
     
  19. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    ma bice jos boljih igara zua koji mjesec... :D:D:D :mrgreen: sace taj Godfather valjda ce valjat grafika :D a HL2 je najjaci , jebiga njegov sam fan i najbolji je... igram 6 godina HL1 , i sad sam na hl2... mislim igra je predobra, a far cry evo sad trenutno igram, i svidja mi se i grafika i prica i fizika.. a doom 3 mi se takodje svidja grafika i fizika tu negdje , a samo nevlja sto je zahtjevan i sto je zastarjela prica kao i na hl2 ista tematika u svakoj bverziji , to malo otklanja igru da bude naj :D:D:D al HL2 rulezzzzzzz
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Halo definitivno ima najbolji storyline od svih ovih. Mojne sad govora kako ne valja igra. Ako ima neko ko je odigrao do kraja, nek iznese iskustva. Iako je tehnicki poprilicno slaba, gameplay je bolji (nakon koji sat igranja, jer je pocetak malo mlak) od bilo kojeg novijeg fps-a, a sto je teeeeskoooo. :smt001