GTA IV

Discussion in 'Igre i konzole' started by Dog_Father, Mar 2, 2007.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Bilo bi dobro !!!
    Kakve bi misije bile ?
    :D
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ...isprositi $100 za 10 min. :mrgreen:
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    znao sam :D
    Napraviti mrezu takvih po cijelom NY i razbijati druge mreze istih :mrgreen:
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne, neg svirati harmoniku po tramvajima :lol:
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    najbolje bi bilo da je borat glavni junak,igra bi imala planetarni uspjeh(iovako ga ima :lol: )
    a dajte sada necemo vrijedjati ;) a neznam sto nevrate bijelca u igru ovi nigeri mi vec idu na zivce hocel se opet morat zauzimati dijelovi grada(svirajuci harmonike i proseci naravno :lol: )
     
  6. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    http://www.techpowerup.com/?28558
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    gdje ti vidis niggera na shotovima?
     
  8. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    Halo ljudi !! Sta je sa vama ? Ako nastavite koristiti tu rijec "nigger" pocet cu vas zvati "balije". Molim vas za malo respekta prema crncima.
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    pa tako oni sami sebe nazivaju i to nije nikakva uvreda.kada ja sebe budem zvao balijopm i ti me zovi i usput nauci PRAVO znacenje rijeci balija :!: :!: :!:

    a meni se cini da je ovo niger ako se odvija u americi,tj. u New Yorku :roll: mozda grijesim ali meni ovo lici na nigera :roll:
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Pustite se te price.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    2Pac to objasnjava ovako:
    Nigger - crnci sa konopcem od vjesala oko vrata
    Nigga - crnci sa zlatom oko vrata

    A oni sebe medusobno zovu Nigga a ne Nigger ;)
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    dark ride - ja ti obrisao post, a ti opet po starom. nemoj da se ova prica vise ponavlja...
     
  13. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    Nigger

    Slang description for slaves who were brought mostly from West Africa by the Dutch, English, and Portuguese from what was then a huge "Nigerian Basin" which makes up part of the countries of Nigeria and Niger today.

    A term that is racist, as long as the speaker of it is not black. Forbidden on most all of television and other forms of public entertainment, at times referenced to as the "n-word


    Ne mogu da vjerujem da modovi ovakve rasističke izraze tolerišu. :!:
    Znam da si izbrisao, ali s'kojim razlogom ? Umjesto da brišes postove sa rasističkim sadržajem ti brišeš moj.
     
  14. Raptor

    Raptor Aktivista

    Zanimljivo... ali glasine

    http://www.n4g.com/News-34598.aspx
     
  15. monK

    monK Komšija

    Svaka čast čovjek...

    Mnogo ljudi ne zna zbog čega je ta riječ uvreda, krivi su mediji koji se nikada nisu potrudili da to objasne...

    Kada je crnac koristi, s njom bi trebao adresirati crnačku zajednicu koja "još uvijek živi" u okovima mentalnog robovlasništva...

    Mislim da će se uskoro pojaviti inicijativa za njezino potpuno ukidanje, uključujući i hip hop...

    Spotovi na MTV-u sa n*** se cenzurišu...

    Kao što je i svaki drugi oblik stereotipnog izražavanja (balija, vlah, itd.) itekako pogrešan...

    Izvinjavam se zbog off topica, morao sam čovjeka podržati...
    --------------------------------------------------------------------------------

    Ali sam primjetio da je ova priča neizbježna kada je u pitanju GTA 3, još jedan od negativnih detalja u vezi te igre...

    Izuzevši muziku o njoj ne treba pričati...
     
  16. Loki

    Loki Komšija

    Hrvat? :D
     
  17. Raptor

    Raptor Aktivista

    mozda.... glasine su samo
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  19. Raptor

    Raptor Aktivista

    Odgovor na "Roman" pitanje
     
  20. Leoo

    Leoo Novi član

    ja sam cuo da ce radnja biti u new yorku...i bilo bi cool da je treba glavni lik;)