GTA V

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Aug 23, 2012.

  1. Pasha

    Pasha Komšija


    Care, nekad život nije onakav kakvim se čini. :lol:
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  3. Vedo

    Vedo Moderator

  4. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    A dobro sve je to ured, konzolaši i PC gejmeri, ali mene nervira to što da bih ja sada igrao neku igru moramo kupiti konzolu jer je nema na PC i obrnuto. TO je s***, jer umjesto da ta igra izađe za sve poznate platforme, jok, daj da još para trošimo kupovinom novog hardwarea.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    :lol:
    Da znas samo koliko si smijesan sa ovom izjavom...
     
  6. heroic

    heroic Komšija

    Pa dobro covjeka nervira, nije smijesno, to je cinjenicno stanje. I igrace na konzolama nervira kad izadje igra ekskluzivno za drugu konzolu...itd Lako je zapadnjacima kad imaju para pa i PC i konzolu, ali kod nas covjek mora dati cak i dvije prosjecne plate da bi priustio racunar na kojem moze igrat igrice, pa onda jos da konzolu kupuje :roll:
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    A gdje to pise da se MORAJU odigrati sve AAA igre koje izadju. Zelja je jedno, mogucnosti drugo, i treba se prema tome ravnati.
     
  9. heroic

    heroic Komšija

    Ne kazem da moraju, vec da razumijem zasto je ljudima krivo kad se tako nesto desi.
     
  10. Pasha

    Pasha Komšija

    Ovdje je svakim danom sve vise i vise morona.
     
  11. heroic

    heroic Komšija

    Nema potrebe da se vrijedjamo, ja sam samo rekao da nemaju svi para da kupe i PC i konzolu, naravno da je nekome krivo ako se pocastio dobrim racunarom pa otkrije da mu omiljena igra nece izaci u PC verziji.

    Da ne skrecem sa teme...sto se tice mape, jel se meni cini il ovaj grad ima dva aerodroma?
    Btw svidja mi se sto opet ima slican izgled kao SA mapa, malo da se razbije monotonija samo urbane sredine iz GTA4.
     
  12. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    A ti zasluzujes ban zbog vrijedjanja drugih clanova, na koga god se odnosio post. Gdje su sad ti vrli moderatori?

    Meni nije problem sacekati pola godine da izadje PC verzija, pa cu je onda kupiti ako mi se bude svidjela. Mada cu prvo probati na konzolama, a i kad izadje prvo cu skinuti jogurt verziju, sto sve cesce radim u zadnje vrijeme, ali sam se opet zahebao pa kupio smece od igre, Rome 2, bacio pare i uopste i ne igram igru jer je neigriva, puna bugova itd. Stoga, lijepi torrent, skines, probas, ako je dobro kupis, ako ne, svakako neces ni igrati.
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Prijavljen je pa cemo vidjeti sta ce moderacija uraditi. Ako nista nebude i ostali cemo poceti ovim rjecnikom :)
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Aj ba odljepi vise odavde, stvarno ne znam kako moderacija ovo dopusta.
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Pasha druze sta se s tobom desava,ja te se sjecam iz vremena kad smo zajedno na forumu klokali E2180 na P5K i u to vrijeme si bio sasvim OK djecko a sad svako malo neko neprimjerno ponasanje....
     
  16. heroic

    heroic Komšija

    Najbolje da samo zanemarimo ovu raspravu jer ne vodi nicemu konkretno niti je tema.

    To da li GTA5 izlazi na PC mi ne uticemo na kraju krajeva, mozemo samo govoriti nase zelje i ideje i diskutovati o samoj igri. Ja sam misljenja da ce izaci, sa zakasnjenjem, jer je trziste i modding community prevelik da bi zanemarili/zaboravili, pogotovo jer je rijec o jednoj epic igri koja sigurno spada u sami vrh najboljih igara svih vremena, po mnogo cemu, a prvenstveno po zanru koji je maltene stvorila. SA-MP je vjerovatno i razlog zasto je Rockstar odlucio da takvo nesto napravi za GTA5 (ako bude, ne znam sta je zadnja novost vezano za to), nije bas mala stvar napraviti multiplayer za ovakvu igru.
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma ja vjerujem da će biti na PC. Što bi se odrekli miliona a ionako će biti port ko i 99% ostalih pc naslova.
     
  18. heroic

    heroic Komšija

    Multiplayer/online je cak nacin da povecaju prodaju na PC, jer vjerujem da ce za multiplayer biti potreban account koji dobijes ako kupis igru isl.

    Online mode u biti pretvara GTA u neku vrstu super-zanra, mislim da ce i Sims da uniste :mrgreen:
     
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

    Pao preoder i na ovo, toliko sam ga igrao ranije, toliko sam ga puta naprzio nekom i uzeo "cenera" kad je tek izasla 3 da mi sad nije zao ni dati. :)
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma